آسیاتل

بازدید: 20

بررسی گزارش کمیسیون امنیت در خصوص cft در جلسه علنی

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1447093
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: قطعاًٌ نمایندگان مخالف و موافق درباره گزارش کمیسیون امنیت ملی در خصوص لایحه الحاق به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم، در جلسه علنی مجلس صحبت خواهند کرد و سپس رأی گیری انجام می‌شود.
بررسی گزارش کمیسیون امنیت در خصوص cft در جلسه علنیاحمدامیرآباد فراهانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: هیئت رئیسه مجلس، مصوبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره لایحه کنوانسیون بین المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم را در دستور کار جلسه علنی قرار داده است.
وی ادامه داد: کمیسیون امنیت ملی بر تمام ایرادات شورای نگهبان اصرار کرده و همچنین یک ماده واحده با 7 شرط گذاشته که این 7 شرط و همچنین اصرارهای کمیسیون باید تک به تک در صحن علنی رأی گیری شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: اگر چنانچه نمایندگان مجلس بر مصوبه خود اصرار کنند، این مصوبه مجددا به شورای نگهبان فرستاده می شود و با توجه به اینکه اصلاح خاصی بر روی آن انجام نشده و اصلاحات تنها در ماده واحده این قانون انجام شده است، شورای نگهبان مصوبه را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال می کند تا این مجمع در خصوص الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم تصمیم گیری کند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت