آسیاتل

بازدید: 21

گزارش وضعیت متروهای کلان‌شهرها در جلسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1446955
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین متروهای کلان‌شهرهایی مانند اصفهان، مشهد، تبریز و ... مهمان جلسه امروز کمیسیون بودند.
گزارش وضعیت متروهای کلان شهرها در جلسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها«قاسم میرزایی نکو» در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها گفت: مسئولین مترو های کلان شهر هایی مانند اصفهان، مشهد، تبریز و ... مهمان جلسه امروز کمیسیون بودند.

وی افزود: این مسئولین گزارشی را از وضعیت مترو های کلان شهر ها و نیازمندی های خودشان ارائه کردند.

این نماینده مجلس بیان داشت: در نهایت در این جلسه مقرر شد تا برای جلوگیری از آلودگی هوا به مقوله توسعه مترو در بودجه سال ۹۸ توجه شود که می توان از محل یارانه های سوخت برای این منظور استفاده کرد.

عضو کمیسیون امور داخلی کش ور و شورا ها بیان داشت: در ادامه این جلسه مواد ۴ و ۸ طرح پیش فروش ساختمان در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

وی با اشاره به معضل فروش ساختمان به چندین نفر و کلاهبرداری در این زمینه بیان داشت: در این جلسه مقرر شد که در زمینه پیش فروش ساختمان سامانه ایجاد شده به روز رسانی شود تا هم شهرداری ها و هم امور مالیاتی و ثبت اسناد و املاک همگی با هم ارتباط داشته باشند تا استعلامات در این زمینه بلافاصله اخذ شود تا درستی و نادرستی سند مشخص شود.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت