آسیاتل

بازدید: 157

اخراج استاد با تصمیم هیات امنای دانشگاه آزاد

منبع : فرارو کد خبر: 1443836
وحید عقیلی رئیس وقت دانشکده ارتباطات ضمن رد این مسئله طی گفتگو با فرارو اظهار کرد: «من کاملا شایعه‌ها را تکذیب می‌کنم. این اصلا تصمیم من نبود و صرفا برخی دانشجویان یک نامه‌ای علیه سرکار خانم دهقان‌شاد به هیات امنا نوشتند و این تصمیم هیات امنا بود. من در آن دوره رئیس دانشکده بودم هیچ نقشی در این ماجرا نداشتم.»

رئیس سابق دانشکده ارتباطات گفت: «یک سری از دانشجویان، مطالبی را طی یک نامه به اطلاع هیات امنای دانشگاه آزاد رساندند و بعد از آن بررسی هایی انجام شد و تصمیم نهایی گرفته شد. اینکه برخی ادعا می کنند که صرفا به واسطه این نامه خانم دکتر دهقانشاد کنار گذاشته شده اند صحت ندارد و هیات امنا بررسی های لازم را انجام داده و تصمیم نهایی را گرفتند.»

بعد از اخراج حوریه دهقان شاد استاد ارتباطات دانشگاه آزاد پس از ۲۱ سال تدریس در این رشته صحبت هایی مبنی بر دخالت های مدیر وقت دانشکده ارتباطات مطرح شد مبنی بر اینکه وی با همراهی دانشجویان شرایط را برای تعلیق و سپس اخراج دهقان شاد فراهم کرده است.

اما وحید عقیلی رئیس وقت دانشکده ارتباطات ضمن رد این مسئله طی گفتگو با فرارو اظهار کرد: «من کاملا شایعه ها را تکذیب می کنم. این اصلا تصمیم من نبود و صرفا برخی دانشجویان یک نامه ای علیه سرکار خانم دهقان شاد به هیات امنا نوشتند و این تصمیم هیات امنا بود. من در آن دوره رئیس دانشکده بودم هیچ نقشی در این ماجرا نداشتم.»

وی ادامه داد: «واقعیت این است که یک سری از دانشجویان، مطالبی را طی یک نامه به اطلاع هیات امنای دانشگاه آزاد رساندند و بعد از آن بررسی هایی انجام شد و تصمیم نهایی گرفته شد. اینکه برخی ادعا می کنند که صرفا به واسطه این نامه خانم دکتر دهقان شاد کنار گذاشته شده اند صحت ندارد و هیات امنا بررسی های لازم را انجام داده و در تصمیم نهایی را گرفتند.»

 


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت