آسیاتل

بازدید: 43

سیلاب یک مسیر فرعی در جنوب سیستان و بلوچستان را بست

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1443834
پول‌نیوز -  فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مسیر فرعی فنوج به رمشک عصر چهارشنبه به دلیل طغیان رودخانه محلی تا اطلاع ثانوی بسته شده است.

سرهنگ یداله ستوده اظهار داشت: این مسیر ساعت 16 امروز بر اثر طغیان رودخانه محلی مسدود شد.

وی ادامه داد: تلاش نیروهای راهداری و پلیس راه برای بازگشایی این مسیر همچنان ادامه دارد.

به گفته رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان رگبار باران امروز /چهارشنبه/ مردم شهرستانهای زاهدان، زابل، زهک، خاش، بزمان و مهرستان را شادمان کرد.

علی ملاشاهی اظهار داشت: بیشترین بارندگی گزارش شده از نقاط مختلف سیستان و بلوچستان با 5.9 میلی متر مربوط به شهر خاش در مرکز استان بوده و در شهرهای بزمان، زهک و ایرانشهر نیز به ترتیب، چهار، 1.5 و1.4 میلی متر باران ثبت شده است.

وی با بیان اینکه بارندگی ها در سایر مناطق کمتر از یک میلی متر بوده است، افزود: از ایستگاه بارانسنجی کورین در شهرستان زاهدان نیز 0.6 میلی متر گزارش باران داشته ایم.

رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: براساس نقشه های همدیدی و آینده نگری تا اواخر وقت امشب شرایط برای وقوع رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و تند بادهای موقتی در ارتفاعات مرکزی و نیمه جنوبی استان فراهم است.

وی با بیان اینکه تمرکز بارش ها امشب در جنوب شرق و جنوب سیستان و بلوچستان خواهد بود، تصریح کرد: با توجه به ماهیت بارش های رگباری احتمال جاری شدن رواناب و پرآب شدن موقتی مسیل ها و رودخانه های فصلی در جنوب شرق و جنوب این استان وجود دارد.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت