آسیاتل

بازدید: 33

سقوط بیت‌کوین مرز پیش‌بینی‌ها را هم رد کرد

منبع : فرارو کد خبر: 1443308
بیت‌کوین با یک افت ۷ درصدی از روز گذشته تاکنون، قیمت این ارز دیجیتال رمزپایه به چهار هزار و ۳۸۷ دلار رسید و بسیار کمتر از آنچه که تحلیلگران و کارشناسان فعال در این حوزه پیش‌بینی کرده بودند، رقم خورد و به ثبت رسید. به عبارتی دیگر، بیت‌کوین از هفته گذشته تاکنون بیش از ۳۰ درصد از ارزش خود را در برابر دلار از دست داده است.
سقوط بیت کوین مرز پیش بینی ها را هم رد کرد
 
قیمت ارز دیجیتال بیت کوین امروز سه شنبه نیز باری دیگر سقوط کرد و با یک کاهش ۷ درصدی از روز گذشته به عدد ۴ هزار و ۳۸۷ دلار رسید.

به گزارش ایسنا، ارزش ارز دیجیتالی رمزنگاری شده بیت کوین در روز دوشنبه ۱۹ نوامبر ۲۰۱۸ وارد کانال ۵۰۰۰ دلاری شد که کمترین میزان آن از اکتبر سال گذشته بوده و رکورد بیشترین سقوط را به نام خود ثبت کرد. روز گذشته قیمت بیت کوین در حالی به عدد ۵۰۸۰ دلار رسید که بسیاری از تحلیلگران این سقوط آزاد و کاهش مداوم در ارزش این ارز دیجیتال رمزنگاری شده را موقتی اعلام کرده و خاطرنشان کردند که کمترین میزان بیت کوین به ۴ هزار و ۸۰۰ دلار خواهد رسید و معامله گران و سرمایه گذاران نباید در این خصوص نگران باشند.

اما حالا بیت کوین با یک افت ۷ درصدی از روز گذشته تاکنون، قیمت این ارز دیجیتال رمزپایه به چهار هزار و ۳۸۷ دلار رسید و بسیار کمتر از آنچه که تحلیلگران و کارشناسان فعال در این حوزه پیش بینی کرده بودند، رقم خورد و به ثبت رسید. به عبارتی دیگر، بیت کوین از هفته گذشته تاکنون بیش از ۳۰ درصد از ارزش خود را در برابر دلار از دست داده است.

قیمت بیت کوین که در سال های اولیه معرفی و عرضه آن کمتر از چند دلار بود، در دسامبر سال گذشته به مرز ۲۰ هزار دلار نیز رسید و مورد توجه بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران در جهان واقع شد و خیل عظیمی از افراد نیز توانستند با استخراج و خریداری این ارز دیجیتال رمزپایه به ثروت کلانی دست یابند.

گفته می شود قیمت بیت کوین از اکتبر سال گذشته تاکنون، در حال حاضر به رکورد کمترین میزان ارزش خود رسیده است که از نگاه بسیاری از کارشناسان، امری بی سابقه در سال جاری بنظر می رسد.

گاردین در این باره می نویسد: نیل ویلسون، تحلیلگر ارشد موسسه Markets.com در این خصوص برآورد کرده است به نظر می رسد که سقوط آزاد قیمت بیت کوین همچنان ادامه خواهد داشت و این بدان معناست که سرمایه گذاران بسیاری در جهان ثروتی را که تاکنون از طریق خریداری و استخراج این ارز دیجیتال بدست آورده بودند، از دست خواهند داد.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت