آسیاتل

بازدید: 48

(تصویر) آگهی فوت؛ تقدیم به کریستیانو رونالدو!

منبع : فرارو کد خبر: 1442800
ماریو استفانینی 77 ساله معروف به ال دورو روز پنجشنبه درگذشت و مراسم تدفین وی در روز شنبه بعد از ظهر برگزار شد اما جمله ای جالب در آگهی ترحیم او دیده می شد: "به جای ارسال گل، لطفا گل های کریستیانو رونالدو را برایم ارسال کنید.

فرارو- زمانی که کسی در ایتالیا می میرد مثل سایر شهرهای دنیا، برای او یک آگهی ترحیم تهیه می کنند. اما داستان مرگ ماریو با دیگران کمی متفاوت بود.

(تصویر) آگهی فوت کریستیانو رونالدو!

طبق روش و سنت مرسوم در ایتالیا، یک پوستر در مورد ترحیم ال دورو چاپ شده و در شهر فورناسی دی بارگا، در نزدیکی لوکا پخش شده تا از این طریق مرگ وی را به آشنایانش اعلام کنند.

"لطفا به جای گل، به اهداف رونالدو توجه کنید". این جمله ای بود که بر روی آگهی ترحیم این طرفدار یوونتوسی ثبت شده بود. البته در تبلیغات فوتبال ایتالیا این جمله معروف شده " کمکهای خیریه به جای گل".

ستاره ۳۳ ساله یوونتوسی که ۱۲ بازی با یونتوس را در کارنامه دارد؛ تاثیر زیادی بر روی برد های "بانوی پیر" و همچنین جایگاه او در صدر جدول داشته است.
 
متن کامل آگهی ترحیم
 "ماریو استفانینی مشهور به ال دورو در سن 77 سالگی فوت کرده و فرزندان و خانواده اش این خبر ناراحت کننده را اعلام می کنند. مراسم تدفین روز شنبه در گورستان لوپیا برگزار خواهد شد. به جای گل، لطفا گل های CR7 را ارسال کنید."

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت