آسیاتل

بازدید: 75

چرا علی ضیا حالا سراغ رسانه‌ها آمده؟

منبع : فرارو کد خبر: 1442436
مجری فرمول یک گفت: اینکه گفته می‌شود الان که کار به دادگاه و دادسرا رسیده به سراغ رسانه‌ها آمدم، اشتباه است؛ چراکه من خودم درخواست تشکیل پرونده و پیگیری آن را دادم و تا الان هم پیگیر بوده‌ام. به همین خاطر هم این ادعا که علی ضیا به دادگاه احضار شد اصلا معنی نمی‌دهد؛ چراکه من اصلا جرمی مرتکب نشده‌ام. نزدیک به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پول در حساب جمع شد، زمانی که متوجه شدم نزدیک به ۸۰ میلیون پول از حساب خارج شده، سریعا درخواست دادم که حساب بسته شود.
چرا علی ضیا حالا سراغ رسانه ها آمده؟
 
مجری «فرمول یک» به دنبال حواشی ایجادشده برای یکی از قسمت های این برنامه که پدری به همراه فرزند بیمارش مهمان شده بود، اظهار کرد: برخی می گویند با احساست مردم بازی کردم؛ این حرف به این معنی است که من از ادعا های اشتباه این فرد اطلاع داشتم و روی آنتن زنده شو بازی کردم، اما با وجود تحقیقات لازم برای یک برنامه تلویزیونی زنده، به برخی ادعا های مهمان برنامه آگاهی نداشتم.

به گزارش ایسنا، علی ضیا صبح امروز (۲۷ آبان ماه) در نشست خبری خود با اهالی رسانه حاضر شد تا ضمن روایت جریان کلی حضور افشین ولیخانی و فرزندش در این برنامه تلویزیونی که پیشتر در گفت وگویی با ایسنا مطرح کرده بود، به پرسش های خبرنگاران درباره این پرونده پاسخ دهد.

او درباره اینکه چرا توضیحات عوامل برنامه «فرمول یک» با یک ماه تاخیر همراه بوده است؟ توضیح داد: امروز بعد از گذشت یک ماه برخی پیچیدگی های این پرونده مشخص شده است. در آن زمان جامعه خیلی ملتهب بود و این التهاب ها می توانست به تصمیم های هیجانی و حرف های نادرست منجر شود. اما الان تحقیقات جامع تری صورت گرفته و با وجود اینکه هنوز پیچیدگی هایی در این پرونده وجود دارد، می توان دقیق تر درباره این موضوع توضیح داد.

مجری فرمول یک ادامه داد: اینکه گفته می شود الان که کار به دادگاه و دادسرا رسیده به سراغ رسانه ها آمدم، اشتباه است؛ چراکه من خودم درخواست تشکیل پرونده و پیگیری آن را دادم و تا الان هم پیگیر بوده ام. به همین خاطر هم این ادعا که علی ضیا به دادگاه احضار شد اصلا معنی نمی دهد؛ چراکه من اصلا جرمی مرتکب نشده ام. نزدیک به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پول در حساب جمع شد، زمانی که متوجه شدم نزدیک به ۸۰ میلیون پول از حساب خارج شده، سریعا درخواست دادم که حساب بسته شود.

این مجری تلویزیونی همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا وقتی رسانه ها به دنبال پاسخگویی عوامل برنامه بودند، سکوت کردید و حالا به میل خودتان نشست برگزار کرده اید، توضیح داد: من هم حساسیت های شخصی خود را دارم و پیرو یک سری محدودیت هایی که آن ها را پدیرفته ام، سعی کردم در ان زمان صحبت نکنم؛ این موضوع را به حساب بی توجهی نگذارید.

ادامه دارد ...

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت