آسیاتل

بازدید: 28

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از سه‌شنبه

منبع : فرارو کد خبر: 1442401
بر اساس آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، از اواخر امروز (یکشنبه ۲۷ آبان ماه) و طی روز آینده (دوشنبه ۲۸ آبان ماه) در سواحل دریای خزر، در استان‌های خراسان شمالی و اردبیل افزایش ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
ورود سامانه بارشی جدید به کشور از سه شنبه
 
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش تدریجی آلاینده ها در برخی از شهر های صنعتی از امروز تا پس فردا (۲۹ آبان) خبر داد.

احد وظیفه در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، از اواخر امروز (یکشنبه ۲۷ آبان ماه) و طی روز آینده (دوشنبه ۲۸ آبان ماه) در سواحل دریای خزر، در استان های خراسان شمالی و اردبیل افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

وی با اشاره به این که امروز و فردا (یکشنبه و دوشنبه) ۲۷ و ۲۸ آبان ماه خلیج فارس مواج پیش بینی می شود، گفت : از امروز تا پس فردا (سه شنبه) ۲۹ آبان ماه به تدریج روند افزایش آلاینده ها در برخی از شهر های صنعتی کشور پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه تاکید کرد: پس فردا (سه شنبه ۲۹ آبان ماه) سامانه بارشی جدیدی از سمت جنوب وارد کشور می شود. در این روز این سامانه سبب بارش های پراکنده، گاهی با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید در مناطق جنوبی شامل استان های بوشهر، فارس، جنوب اصفهان و به تدریج در بخش هایی از کرمان، هرمزگان و سیستان وبلوچستان می شود.

وظیفه در بخش دیگری از صحبت های خود، درباره شرایط جوی تهران، اظهار کرد: آسمان تهران فردا و پس فردا (دوشنبه و سه شنبه) ۲۸ و ۲۹ آبان ماه کمی ابری و تا نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران طی این دو روز به ترتیب ۱۶ و ۷ و ۱۴ و ۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت