آسیاتل

بازدید: 49

پراید در سوریه ۱۳۲ میلیون تومان و تیبا ۱۴۰ میلیون تومان!

منبع : فرارو کد خبر: 1442111
مدیرعامل شرکت سایپا در سوریه در مورد قیمت پراید در بازار این کشور نیز گفت: این خودرو در تخفیف نمایشگاهی 4 میلیون و 200 هزار لیر به فروش می‌رسید اما با حذف این تخفیف در حال حاضر 4 میلیون و 400 هزار لیر قیمت‌گذاری شده که این رقم به پول ایران 132 میلیون تومان است.

مدیرعامل شرکت سایپا در سوریه با اعلام اینکه شرکت سایپا ارزان ترین خودروی بازار سوریه را تولید می کند، گفت: قیمت پراید در سوریه ۱۳۲ میلیون تومان و تیبا ۱۴۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

محمد علویان در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه شرایط کشور سوریه در دوران جنگ باعث شده بود تا فعالیت شرکت خودروسازی سایپا از 2012 تا 2015 با کندی انجام شود، اظهار داشت: خوشبختانه از اواخر سال 2015 تولید خودرو توسط این شرکت در کشور سوریه با سرعت بیشتری همراه شده است به نحوی که در سال گذشته توانسته ایم هزار دستگاه خودرو تولید و در بازار به فروش برسانیم.

وی با اعلام اینکه شرکت سایپا ارزان ترین خودروی بازار سوریه را تولید می کند، افزود: پراید این شرکت در حال حاضر 4 میلیون و 400 هزار لیر به فروش می رسد که این رقم در مقایسه سایر خودروهای موجود در سوریه بسیار ارزان است.

مدیرعامل شرکت سایپا در سوریه در مورد قیمت پراید در بازار این کشور نیز گفت: این خودرو در تخفیف نمایشگاهی 4 میلیون و 200 هزار لیر به فروش می رسید اما با حذف این تخفیف در حال حاضر 4 میلیون و 400 هزار لیر قیمت گذاری شده که این رقم به پول ایران 132 میلیون تومان است.

علویان با تأکید براینکه ما حاشیه سود بالایی در کشور سوریه داریم، گفت: ارزان ترین خودرو در بازار سوریه 6 میلیون و 900 هزار لیر است.

وی در ادامه صحبت های خود به حضور پررنگ سایپا در کشور سوریه اشاره کرد و افزود: علی رغم اینکه مردم در این کشور با کاهش قدرت خرید روبرو شده اند اما ما توانستیم در سال 2018 از رقبای چینی و کره ای خود در بازار سبقت گرفته و هزار دستگاه محصول در این کشور بفروش برسانیم.

مدیرعامل شرکت سایپا در سوریه با تأکید براینکه به هیچ عنوان خودرویی در کارخانه سوریه ما خاک نمی خورد تصریح کرد: در برنامه ریزی های انجام شده قرار است محصولات ساینا، کوئیک، آریو، H330 و H320 نیز وارد خط تولید این شرکت در سوریه شود به نحوی که در حال حاضر در حال مقدمات این برنامه بوده و یک یا دو ماه آینده اجرایی خواهد شد.

علویان در خصوص قیمت تیبا نیز در بازار سوریه گفت: ما درصددیم تیبا را جایگزین پراید کنیم به نحوی که در حال حاضر مشغول بازاریابی در کشور سوریه هستیم. این محصول در سوریه 4 میلیون و 600 هزار لیر قیمت گذاری شده که اگر مشتریان بخواهند آن را به صورت اقساطی دریافت کنند باید 5 میلیون لیر معادل 140 میلیون تومان نقدا به شرکت پرداخت کنند.

وی با تأکید براینکه با ورود محصولات جدید به بازار سوریه در سالهای آینده به تولید 8 هزار خودرو در بازار سوریه دست پیدا خواهیم کرد تصریح کرد: در هدفگذاری ها قرار است در سال 2019 دو هزار دستگاه خودرو در کشور سوریه تولید کنیم.

مدیرعامل شرکت سایپا در سوریه اضافه کرد: باید تأکید کنم کل سرمایه شرکت در کشور سوریه برگشت پیدا کرده و حتی ما به سود مناسبی هم دست پیدا کرده ایم که این موضوع برخلاف تمام صحبتها در مورد ضرردهی شرکت سایپا در کشور سوریه است.


loading...
 • پراید در سوریه ۱۳۲ میلیون تومان و تیبا ۱۴۰ میلیون تومان!


  مدیرعامل شرکت سایپا در سوریه در مورد قیمت پراید در بازار این کشور نیز گفت: این خودرو در تخفیف نمایشگاهی 4 میلیون و 200 هزار لیر به فروش می‌رسید اما با حذف این تخفیف در حال حاضر 4 میلیون و 400 هزار لیر قیمت‌گذاری شده که این رقم به پول ایران 132 میلیون
 • نرخ‌های پاییزی اجاره‌ مسکن در مناطق تهران؛ قیطریه: 30 میلیون پیش،چهار میلیون و 600 هزار تومان اجازه / شهرک راه‌آهن : 15 میلیون تومان رهن


  بررسی نرخ‌های پاییزی اجاره‌بها مسکن پایتخت نشان می‌دهد این بازار از تب و تاب افتاده و می‌توان با شرایط مناسبی و متناسب با درآمد در اکثر مناطق ۲۲ گانه تهران واحدی برای اجاره پیدا کرد.
 • با چند میلیون تومان می توان تیبا خرید؟


  برای خرید خودرو تیبا صندوق دار مدل ۹۵ با کارکرد ۱۹ هزار کیلومتر به سرمایه ۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی نیاز است.
 • چرا پراید ۴۰ میلیون تومان شد؟


  باید پرسید که خودرو‌های تولیدشده به کجا رفته‌اند؟ نگاهی به آمار صادرات خودروسازان در ماه‌های ابتدایی سال، پاسخ این پرسش را فاش می‌کند. بهای پراید صادراتی ٦٨٠٠ دلار است و حالا با دلار ١٠‌هزار تومانی، صادرات نان خودروسازان را در روغن انداخته است. نگاهی
 • پراید صفر خشک؛ ۶۶ میلیون تومان!


  در حال حاضر حضور جدی دلالان در فضای مجازی رونق قابل توجهی دارد به نحوی که امروز با رشد قیمت پراید عمده سایت‌های فروش خودرو پر از تبلیغات پراید 111 شده است. برخی تحویل یک ساعته آنهم با مبلغ 45 میلیون تومانی را برای این خودرو پیشنهاد کرده و تعدادی دیگر
 • پراید ۱۱ میلیون تومان ارزان شد!


  یک مقام مسئول در سایپا درباره پیش فروش خودرو در هفته جاری که باعث کاهش قیمت‌ها شده است، گفت: گروه خودروسازی سایپا برای آنکه بتواند قیمت حاشیه بازار را کاهش دهد و فاصله بین قیمت کارخانه و بازار افزایش پیدا نکند، پیشنهاد ممنوعیت فروش یکساله خودرو را دا
 • پراید ۱۱ میلیون تومان ارزان شد


  فعالان بازار خودرو عنوان کردند که قیمت پراید به 43 میلیون تومان رسید، اما این نرخ روز گذشته به 32 میلیون تومان کاهش یافته است و بالاتر از این رقم را کسی خرید و فروش نمی‌کند.
 • پراید به مرز ۴۰ میلیون تومان رسید


  در ادامه روند افزایشی قیمت خودرو، پراید ۱۱۱ در بازار امروز تهران ۳۸ میلیون تومان شد.
 • قیمت پراید به زیر 30 میلیون تومان رسید


  امروز قیمت خودروهای داخلی بین ۲ تا ۴ میلیون تومان کاهش یافته است.
 • قیمت پراید به زیر ۳۰ میلیون تومان رسید


  رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: در ادامه روند هفته گذشته، قیمت‌ها در بازار خودرو امروز نیز کاهش یافت به‌گونه‌ای که پس از ماه‌ها قیمت پراید ۱۳۱ به زیر ۳۰ میلیون تومان رسید.
 • قیمت پراید به زیر ۳۰ میلیون تومان رسید


  وی با بیان اینکه قیمت پراید ۱۳۱ از حدود ۳۱ میلیون تومان در روز گذشته به ۲۹ میلیون تومان رسیده است، خاطرنشان کرد: قیمت پراید ۱۱۱ نیز از حدود ۳۵ میلیون تومان به ۳۴ میلیون تومان و قیمت پژو ۴۰۵ نیز از حدود ۵۱ میلیون تومان در روز گذشته به ۴۹ میلیون تومان
 • قیمت پراید به مرز ۴۰ میلیون تومان رسید


  امروز بازار خودرو همانند روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت پراید بود به نحوی که قیمت این محصول به مرز 40 میلیون تومان رسیده است و این موضوع برای مردم با علامت سوال های زیادی روبه رو است.
 • پراید را ماهی دو میلیون تومان اجاره می‌دهند!


  یکی از مالکان، متن آگهی‌اش را به این صورت تنظیم کرده است: «یک دستگاه پراید ١٣١ مشکی در سلامت کامل فنی دارای معاینه فنی و بیمه مناسب برای کار در اسنپ و تپسی اجاره داده می‌شود. اجاره‌بها روزانه ٦٠‌هزار تومان است و تسویه باید به صورت هفتگی انجام شود.»
 • استپ وی 110 میلیون تومان شد/ گران شدن دوباره پراید!


 • وانت پراید یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان گران شد


  گروه خودروسازی سایپا در جدیدترین ابلاغیه به نمایندگی‌های فروش خود، قیمت وانت پراید را یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان افزایش داد.
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت