اعلام زمان تشییع پیکر مرحوم نوربخش

منبع : فرارو کد خبر: 1441540
حوالی ساعت ۱۶ امروز خودروی حامل مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در جریان بازدید از پروژه‌های استان گلستان دچار حادثه رانندگی شد.


مراسم تشییع پیکر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، فردا ساعت ۱۳ صبح از مقابل بیمارستان میلاد برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، شورای مرکزی خانه کارگرو اعضای کانون بازنشستگان ضمن ابراز تسلیت به مناسبت درگذشت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، از کارگران و بازنشستگان خواستند تا در این مراسم شرکت کنند.

حوالی ساعت ۱۶ امروز خودروی حامل مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در جریان بازدید از پروژه های استان گلستان دچار حادثه رانندگی شد.

نوربخش و تاج الدینی که سرنشینان یکی از خودروهای هیات همراه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بودند، در جریان این حادثه به دلیل شدن جراحت و پس از تلاش پزشکان در بیمارستان حکیم جرجانی گرگان درگذشتند.

روزبه کردونی مدیرکل روابط عمومی و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این حادثه عنوان کرد: امروز حدود ساعت ۱۶ در جریان سفر استانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان گلستان در کلیومتر ۵ محور کردکوی به گرگان و در دوربرگردان شصت کلاه یک تانکر با خودروی حامل رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی سازمان و مدیرکل امور پارلمان های وزارت تعاون تصادف سختی داشتند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 91
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1441540

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد