آسیاتل

بازدید: 44

سارقان الماس در کرج به دام پلیس افتادند

منبع : فرارو کد خبر: 1441440
مأموران در ادامه با انجام اقدامات فنی و میدانی و تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی، همه اعضای باند را شناسایی کرده و در چندین عملیات جداگانه سارقان را در مخفیگاهشان و یا در حین ارتکاب جرم در استان‌های تهران و البرز دستگیر کردند و در بازرسی از محل اختفای آن‌ها مقادیر زیادی اموال مسروقه از جمله انواع الماس‌های صنعتی، فرش دست بافت، لپ‌تاپ، دستگاه جوش اتصالات، سنگ فرز و ... کشف شد.
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری اعضای باند سارقان اماکن خصوصی و دولتی در تهران و کرج خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ «محمد نادربیگی» با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال اعلام شکایت متصدی یک شرکت صنعتی در منطقه کمالشهر کرج مبنی بر سرقت تجهیزات شرکت مذکور، موضوع تحت پیگیری پایگاه دوم پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: موضوع در حال بررسی بود که چندین مورد وقوع سرقت از شرکت های خصوصی و دولتی مشابه سرقت مذکور در سطح شهر کرج به این پایگاه اعلام شد.

نادربیگی گفت: با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و در بررسی های میدانی و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته، تصاویر تعداد پنج نفر که چهره های خود را پوشانده بودند و با استفاده از خودرو های وانت نیسان، پژو پارس و پژو ۴۰۵ که پلاک و مشخصات آن قابل مشاهده نبود اقدام به سرقت از شرکت ها و کارگاه ها با یک شیوه و شگرد مشابه می کردند، مشاهده شد.

وی افزود: مأموران در ادامه با انجام اقدامات فنی و میدانی و تعقیب و مراقبت های شبانه روزی، همه اعضای باند را شناسایی کرده و در چندین عملیات جداگانه سارقان را در مخفیگاهشان و یا در حین ارتکاب جرم در استان های تهران و البرز دستگیر کردند و در بازرسی از محل اختفای آن ها مقادیر زیادی اموال مسروقه از جمله انواع الماس های صنعتی، فرش دست بافت، لپ تاپ، دستگاه جوش اتصالات، سنگ فرز و ... کشف شد.

نادربیگی در خصوص شگرد سارقان گفت:: متهمان با تشکیل یک باند پنج نفره سرقت، پس از شناسایی شرکت های خصوصی و دولتی با کاربری صنعتی در شهر های استان تهران و کرج، در نیمه های شب با سه دستگاه خودرو به محل سرقت ها رفته و اقدام به سرقت اموال و فروش آن ها به قیمت پایین از قیمت واقعی می کردند.

سرپرست پلیس آگاهی استان البرز با بیان این که ارزش اموال مسروقه حدود ۲۵ میلیارد ریال برآورد شده است گفت:: متهمان تا کنون به ۱۶ فقره سرقت با همین شیوه اعتراف کرده اند که تا کنون ۱۳ نفر از مالباختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

کشف ۴۱ هزار نخ سیگار قاچاق در کرج
فرمانده انتظامی شهرستان کرج هم از کشف بیش از ۴۱ هزار و ۴۴۰ نخ سیگار خارجی قاچاق از یک دستگاه خودرو پراید در منطقه ولدآباد خبر داد.

سرهنگ «حسنعلی فیروزخواه» اظهار کرد: مأموران کلانتری ۴۴ ولدآباد در حین انجام مأموریت به یک دستگاه خودروی پراید مظنون شده و خودرو را جهت بازرسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو تعداد ۴۱ هزار و ۴۴۰ نخ سیگار قاچاق کشف کردند.

به گفته فیروزخواه، ارزش محموله قاچاق ۱۲۰ میلیون ریال برآورد شده است.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت