آسیاتل

بازدید: 21

فرزند سیدحسن‌ نصرالله، در فهرست سیاه قرار گرفت

وزارت امور خارجه آمریکا در ادامه استفاده ابزاری از تروریسم، فرزند دبیرکل حزب‌الله لبنان را به خاطر مبارزه علیه رژیم صهیونیستی تحریم کرد.

به گزارش بولتن نیوز، وزارت امور خارجه آمریکا روز گذشته (سه شنبه) در ادامه استفاده ابزاری از تروریسم، سیدجواد نصرالله، فرزند سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در فهرست "تروریست های جهانی" قرار داد.

این وزارتخانه در بیانیه خود دلیل قرار گرفتن نام پسر سیدحسن نصرالله در لیست سیاه را به خاطر مشارکت او در یک حمله علیه اسرائیل در کرانه باختری و همچنین جذب افراد برای انجام عملیات علیه این رژیم در کرانه باختری عنوان و بر همین اساس، هرگونه داد و ستد با وی را ممنوع اعلام کرده است.

اما وزارت خارجه آمریکا در ادامه ی این بیانیه یعنی همانجا که سیدجواد نصرالله را «رهبری در حال رشد» نامیده، دلیل اصلی تحریم جهانی او را آشکار کرده است.

طبق تعریفی که وزارت خارجه آمریکا در همین بیانیه از «تروریست جهانی» ارائه داده، افرادی در این فهرست قرار می گیرند که اقدامات تروریستی مهمی انجام داده باشند که امنیت اتباع آمریکایی، امنیت ملی آمریکا یا اقتصاد این کشور را در معرض تهدید قرار داده باشد.

با این حال، آنچه در این بیانیه برای توجیه تحریم جهانی فرزند دبیرکل حزب الله لبنان عنوان شده، برنامه ریزی عملیات علیه رژیم صهیونیستی در کرانه باختری است و این یعنی اینکه دلیل اصلی تحریم سیدجواد نصرالله هراس آمریکا از خطراتی است که او در آینده می تواند برای منافع واشنگتن در منطقه ایجاد کند.

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت