آسیاتل

بازدید: 21

تحریم‌های تازه آمریکا علیه حزب‌الله

منبع : فرارو کد خبر: 1440815
وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد یک نهاد و چند فرد را به بهانه ارتباط با حزب‌الله لبنان به فهرست تحریم‌ها اضافه کرده است.
تحریم های تازه آمریکا علیه حزب الله
 
وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد یک نهاد و چند فرد را به بهانه ارتباط با حزب الله لبنان به فهرست تحریم ها اضافه کرده است.

به گزارش فارس، خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفته چهار فرد مرتبط با حزب الله که فعالیت های عملیاتی، اطلاعاتی و مالی این گروه را در عراق هماهنگ می کنند، تحریم کرده است.

وزارت خزانه داری آمریکا در این بیانیه ادعا کرده حزب الله لبنان نیروی نیابتی ایران است و به تحریم های واشنگتن علیه ایران هم اشاره کرده است.

«انصارالمجاهدین» که یک نهاد مستقر در غزه است هم به فهرست تحریم های آمریکا اضافه شده است.

واشنگتن گفته دفتر دارایی های خارجی خزانه داری آمریکا روز ۵ نوامبر بیش از ۷۰۰ فرد، نهاد، هواپیما و کشتی مرتبط با ایران را به فهرست تحریم های خود اضافه کرده است.

هیئت حاکمه آمریکا بعد از موفقیت های حزب الله در همکاری با ارتش سوریه برای مقابله با گروه های تروریستی از قصد خود برای تشدید تحریم ها علیه این گروه خبر داده است.

دولت آمریکا در سال های پیش حزب الله لبنان را که در سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ دو بار در برابر تجاوز همه جانبه رژیم صهیونیستی به خاک لبنان از این کشور دفاع کرده به بهانه ادعایی «تروریسم» با تحریم های مالی روبرو کرده است.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت