آسیاتل

بازدید: 28

هشدار ترامپ به فرانسه: پیش از آنکه آمریکا وارد عمل شود، آنها داشتند زبان آلمانی می‌آموختند

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1440706
رییس‌جمهوری آمریکا در سری توییت‌های صبحگاهی فرانسه را هدف حمله‌های خود قرار داد.
آفتاب‌‌نیوز :
به نقل از آسوشیتد‌پرس، «دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا پس از بازگشت به واشنگتن، با ارسال ۵ پیام در توییتر، فرانسه را هدف حمله‌های خود قرار داد.

ترامپ امروز-سه‌شنبه- همزمان با سالگرد حمله‌های تروریستی در پاریس که ۱۳۰ کشته برجای گذاشت، مدعی شد فرانسه بدون کمک آمریکا در جنگ‌های جهانی شکست می‌خورد.

رییس‌جمهوری آمریکا دو روز پس از شرکت در مراسم سالگرد ۱۰۰ سالگی پایان جنگ جهانی اول در فرانسه، در سری توییت‌های صبحگاهی خود،‌ به کاهش محبوبیت «امانوئل ماکرون» رییس‌جمهوری فرانسه، روابط تجاری ناعادلانه این کشور و دلیل عدم شرکت نکردن در مراسم یادبود کشته شدگان جنگ جهانی اول، اشاره کرد.

وی در توییتی مدعی شد دلیل شرکت نکردنش در مراسم یادبود کشته شدگان جنگ جهانی اول، این بوده که سرویس‌های امنیتی اعلام کردند وی نمی‌تواند با خودرو به محل مراسم منتقل شود.

ترامپ در رابطه با افزایش هزینه‌های دفاعی کشور‌های اروپایی، نوشت: «دفاع در مقابل آلمان در جنگ‌های جهانی اول و دوم چه دستاوردی برای فرانسه داشت؟ پیش از آنکه آمریکا وارد عمل شود، آنها داشتند زبان آلمانی می‌آموختند.»

او در توییتی دیگر ادامه داد: «هیچ کشور ناسیونالیسم‌تری از فرانسه وجود ندارد. آنها مردمی بسیار مغرور بوده و حق دارند که اینگونه باشند.»


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت