آسیاتل

بازدید: 50

دایی: جایی که می‌توانیم و پول داریم، در کرمانشاه خانه می‌سازیم

منبع : فرارو کد خبر: 1440661
ما یک مشکل اساسی داریم و آن پول است که به هیچ عنوان بازیکن داخلی نمی‌توانیم بگیریم، چون بازیکن خوبی نمانده است. بازیکنان خارجی هم با نوسانات دلار نمی‌شود جذب کرد. فکر نکنیم کار خاصی بتوانیم در نقل و انتقالات انجام دهیم.
دایی: جایی که می توانیم و پول داریم، در کرمانشاه خانه می سازیم
 
سرمربی سایپا گفت: تیمش با آمادگی کامل به مصاف ماشین سازی می رود.

به گزارش خبرآنلاین، علی دایی سرمربی سایپا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ماشین سازی حاضر شد و اظهارکرد: فردا بازی سختی داریم. امسال هنوز به آمادگی و هماهنگی لازم نرسیده ایم. چند برهه نتایج بد گرفتیم. فردا جبران خواهیم کرد. با تیم خوب و سختکوشی بازی داریم که نه در خانه و نه خارج خانه به کسی باج نمی دهد و امیدواریم به سه امتیاز برسیم.

او افزود: ما یک مشکل اساسی داریم و آن پول است که به هیچ عنوان بازیکن داخلی نمی توانیم بگیریم، چون بازیکن خوبی نمانده است. بازیکنان خارجی هم با نوسانات دلار نمی شود جذب کرد. فکر نکنیم کار خاصی بتوانیم در نقل و انتقالات انجام دهیم.
 
سرمربی سایپا درباره زلزله کرمانشاه و کمک هایش به مردم آن منطقه گفت: من وظیفه ام رو انجام دادم و کار من دلی بود. مردم هم کمک کردند. ما یکی از ده ها را تکمیل می کنیم و به سراغ ده بعدی می رویم. تقریبا ۸۰ درصد کار آن انجام شده و تا دو ماه دیگر تکمیل می شود. سعی می کنیم تا جایی که می توانیم و پول داریم، خانه بسازیم.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت