آسیاتل

بازدید: 37

استقرار خودروهای واکنش سریع ارتش در سه مرز کشور

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1430180
معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش گفت: خودروهای واکنش سریع برای حوادث غیرمترقبه با کلیه امکانات در بحث بهداشت و درمان، در سه مرز کشور مستقر شده‌اند.
استقرار خودروهای واکنش سریع ارتش در مرزهای سه گانه در ایام اربعینبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امیر دریادار «حمزه علی کاویانی» در حاشیه بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران گفت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در کنار سایر دستگاه ها و نیرو های نظامی در خدمت مردم و زائرین عزیز است و در این راستا اقدامات زیادی انجام داده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش افزود: نیروی دریایی آنچه در توان دارد را در مرز شلمچه پای کار آورده و مصمم است که به بهترین وجه در کنار سایر رزمندگان و خادمین به زائرین خدمات رسانی کند.

وی با اشاره به برپایی بیمارستان های صحرایی توسط نیروی دریایی ارتش در مرز شلمچه عنوان کرد: بخشی از مسئولیت بهداشتی و درمانی در این منطقه بر عهده نیروی دریایی است و خدمات بیمارستانی در این بیمارستان صحرایی به زائرین ارائه می شود.

دریادار کاویانی با بیان اینکه ارتش تمامی امکانات و ظرفیت ها را در مرز های سه گانه کشور فراهم کرده است، عنوان کرد: کلیه نیرو ها ازجمله نیروی دریایی، زمینی، قرارگاه پدافند هوایی و دیگر نیرو های ارتش با تدبیر فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی همه امکانات و ظرفیت های موجود برای خدمات رسانی به زائرین اربعین را پای کار آورده اند.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: در مرز های مهران و چذابه نیز همانند مرز شلمچه بیمارستان صحرایی بزرگی توسط نیروی زمینی ارتش دایر شده و متخصصین از اداره بهداشت و درمان فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به این سه مرز اعزام شده اند و آماده خدمات رسانی به زوار هستند.

وی افزود: آنچه برای حضور زائران در سه مرز نیاز بوده را پای کار آورده ایم تا به آنان خدمات رسانی کنند. از جمله اینکه خودرو های واکنش سریع برای استفاده در حوادث غیرمترقبه با کلیه امکانات در بحث بهداشت و درمان آماده و در سه مرز مستقرشده اند.

کاویانی با بیان این که تیم های چک و خنثی سازی ما نیز به صورت ۲۴ ساعته در مرز شلمچه مستقر هستند افزود: بیمارستان نیروی دریایی به صورت دو شیف و ۲۴ ساعته همراه با پزشک متخصص و داروخانه آماده ارائه خدمات به زائران است و پس از اربعین نیز برای خدمات رسانی به زائرانی که در برگشت هستند، در مرز ها مستقر خواهند بود. یک پارکینگ رایگان نیز در خرمشهر برای زائران در نظر گرفته ایم.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت