آسیاتل

بازدید: 30

تسهیلات رونق تولید به بخش کشاورزی قزوین

منبع : سایت خبری بورس نیوز کد خبر: 1429939
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: ۱۴۲۴ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به بهره‌برداران بخش کشاورزی استان قزوین پرداخت شد.

به گزارش بورس نیوز، حمیدرضا تبسمی افزود: این میزان تسهیلات در قالب ۵۶۳ طرح کشاورزی بصورت پرداخت مستقیم به متقاضیان بخش کشاورزی استان پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: از این میزان تسهیلات پرداخت شده یکهزار و ۷۵ میلیارد ریال بصورت تسهیلات رونق تولید در قالب ۴۰۲ طرح و ۳۴۸ میلیارد ریال بصورت پرداخت مستقیم در قالب ۱۶۱ طرح کشاورزی پرداخت شده است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین هدف از تامین تسهیلات مورد نیاز رونق تولید را راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام بنگاههای کوچک و متوسط واحدهای تولید بخش کشاورزی و صنایع تکمیلی ذکر کرد و گفت: این تسهیلات در راستای اقتصاد مقاومتی به منظور حفظ اشتغال و افزایش تولید و تقویت تحرک اقتصادی به متقاضیان بخش کشاورزی پرداخت می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه بیشترین تسهیلات رونق تولید به بخش دام و طیور پرداخت شده افزود : در این راستا، ۳۸۰ واحد تولید دام و طیور موفق به دریافت ۹۷۶ میلیارد ریال شدند.

تبسمی تصریح کرد : شهرستان قزوین با ۱۲۱ واحد تولیدی و دریافت ۳۹۰میلیارد ریال بیشترین تسهیلات رونق تولید را در بین شهرستانهای استان به خود اختصاص داده است .

وی با اشاره به اینکه بانک کشاورزی با پرداخت ۶۵۸ میلیارد ریال معادل رتبه اول را در بین بانک‌های عامل در پرداخت این نوع تسهیلات در بخش کشاورزی را دارد، گفت: کلیه واحدهای تولیدی فعال و نیمه‌فعال بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی تکمیلی با اولویت طرح‌های دام و طیور، شیلات و گلخانه، صنایع تبدیلی و تکمیلی می‌توانند از طریق سامانه بهین‌یاب اقدام به ثبت نام برای اخذ این تسهیلات کنند.loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت