آسیاتل

بازدید: 24

حمله دانش‌آموز اهوازی به معاون مدرسه!

در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی درخصوص حمله یک دانش‌آموز به معاون مدرسه با "بطری شیشه‌ای" در اهواز، آموزش و پرورش ناحیه 3 اهواز توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش بولتن نیوز، توضیحات آموزش و پرورش ناحیه 3 اهواز درخصوص این حادثه به شرح زیر است:

"صبح دیروز همزمان با فعالیت هنرستان مخبر ناحیه ۳ اهواز یکی از دانش آموزان با تاخیر در مدرسه حضور پیدا می کند. معاون آموزشگاه علت تاخیر دانش آموز را جویا می شود و با توجه به اینکه دانش آموز در یک ماه گذشته همواره با تاخیر در محل آموزشگاه حضور پیدا می کرده است، سوابق قبلی غیبت وی به او یادآوری می شود.

در ادامه دانش آموز عصبانی شده و پس از خروج از مدرسه به همراه یک شیشه خالی نوشیدنی به سمت معاون برمی گردد و به او حمله ور می شود و متاسفانه در این حادثه همکار فرهنگی از ناحیه سر و کمر دچار جراحاتی می شود.

در اولین ساعات اطلاع از موضوع، ریاست، حراست، واحد حقوقی و واحد ارزیابی عملکرد اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز در محل آموزشگاه حاضر می شوند و بلافاصله شکایتی تنظیم و به مراجع قضایی تحویل می شود.

در ادامه نیز پدر این دانش آموز با حضور در محل مدرسه از این اقدام ناشایست و مذموم فرزند خویش اظهار ندامت می کند."

در این زمینه پرونده قضایی تشکیل شده و توسط مراجع قضایی در دست پیگیری است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

تبلیغات

آسیاتک حمایت