آسیاتل

بازدید: 43

هشدار جالب روزنامه قطری به بازیکنان السد

منبع : فرارو کد خبر: 1429524
معمولا کادر فنی پرسپولیس قبل از دیدار‌های بزرگ برابر تیم‌های قطری به جنگ روانی روی می‌آورند. سرمربی پرسپولیس همواره می‌گوید که تیمش غائبان زیادی دارد و یا اینکه به خاطر محرومیت از سوی فیفا نتوانسته بازیکنان جدیدی جذب کند و این چه بسا باعث شود تا بازیکنان تیم حریف بازی برابر تیم فوتبال پرسپولیس را آسان تصور کنند.
روزنامه قطری از حربه خاص سرمربی پرسپولیس برابر تیم های الدحیل و السد سخن به میان آورد و در این باره به بازیکنان السد هشدار داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الرای، دو تیم فوتبال پرسپولیس و السد خود را آماده دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا می کنند. روزنامه الرای قطری قبل از این دیدار هشدار جالبی به بازیکنان السد داد و از حربه خاص کادر فنی پرسپولیس برای شکست دادن نمایندگان قطری سخن به میان آورد.
 
هشدار جالب روزنامه قطری به بازیکنان السد
الرای در این باره نوشت: "معمولا کادر فنی پرسپولیس قبل از دیدار های بزرگ برابر تیم های قطری به جنگ روانی روی می آورند. سرمربی پرسپولیس همواره می گوید که تیمش غائبان زیادی دارد و یا اینکه به خاطر محرومیت از سوی فیفا نتوانسته بازیکنان جدیدی جذب کند و این چه بسا باعث شود تا بازیکنان تیم حریف بازی برابر تیم فوتبال پرسپولیس را آسان تصور کنند.
 
آن ها قبل از دیدار برابر الدحیل چنین سخنانی را بر زبان آوردند و برابر السد هم به چنین حربه ای پناه بردند. بازیکنان السد و سرمربی این تیم باید در این دیدار متوجه چنین حربه ای باشند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

تبلیغات

آسیاتک حمایت