آسیاتل

بازدید: 52

صد وای بر آنان که قدر خودشان را در این چند روزه دنیای فانی نمی‌دانند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1429237
وای و صد وای بر آنان که قدر خودشان را در این چند روزه دنیای فانی نمی‌دانند. ان‌شا‌الله همه مسلمین سربلند و سرافراز باشند و با دست پر به پیشگاه خداوند منان حاضر شوند.

صد وای بر آنان که قدر خودشان را در این چند روزه دنیای فانی نمی دانندبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، شهید «عبدالله (محمود) نوریان» در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۴۰ در محله شمیران تهران متولد شد و در روز ۴ اسفند ۱۳۶۴ به شهادت رسید.

فراز هایی از وصیت نامه این شهید بزرگوار به شرح زیر است.

خدایا! تو خود می دانی که خواسته ای جز رضا و خشنودی تو ندارم؛ از سویی به گناهانم و سراسر عمری که به بیهودگی و غفلت گذرانده ام نگاه می کنم، تنم می لرزد، می گریم، نکند مرا نبخشی و از سوی دیگر به رحمت و فضل و بخششت نگاه می کنم، امیدم به رحمت و بخشودگی ات زیادتر می شود.

وای و صد وای بر آنان که قدر خودشان را در این چند روزه دنیای فانی نمی دانند. ان شا الله همه مسلمین سربلند و سرافراز باشند و با دست پر به پیشگاه خداوند منان حاضر شوند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت