آسیاتل

بازدید: 49

درباره سبد کالایی جدید هیچ ابلاغی به ما نشده است

نائب رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای اعلام کرد که تا کنون ابلاغیه‌ای درباره جزئیات اجرای سبد کالای حمایتی به فروشگاه‌های زنجیره‌ای داده نشده است.

به گزارش بولتن نیوز، چندی پیش دولت در راستای حمایت از مستمری بگیران کمیته امداد و سازمان بهزیستی اعلام کرد که از طریق فروشگاه زنجیره ای به آنان سبد کالای حمایتی می دهد و این طرح اینگونه اجرا شد که هر یک از اعضای این جمعیت مورد نظر تا سقف ۱۳۵ هزار تومان کارت اعتباری دریافت کردند تا بتوانند از فروشگاه های زنجیره ای منتخب کالای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

امروز منصور عالیپور - نایب رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای در این باره گفت: یک سبد کالایی را دولت در اواسط ماه محرم برای مستمری بگیران کمیته امداد و سازمان بهزیستی در نظر گرفت که از طریق فروشگاه های زنجیره ای اجرایی شد اما درباره سبد کالایی جدید که به نظر می رسد برای کارمندان و کارکنان پیش بینی شده است تا کنون هیچ موضوعی در این زمینه با اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای در میان گذاشته نشده و ساز و کار آن مشخص نیست.

وی افزود: اگر چگونگی و فرآیند اجرای این طرح از سوی دولت و وزارتخانه متولی مشخص شود و جزئیات آن به اطلاع فروشگاه های زنجیره ای برسد، با توجه به تعدد و تکثر فروشگاه های زنجیره ای و واحدهای متعدد آنها در سراسر کشور آمادگی کامل برای اجرای این طرح و کمک به دولت را داریم.

امروز اخباری در رسانه ها مبنی بر اختصاص سبد کالای حمایتی منتشر شد که البته به گفته مسئولان وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی هنوز به تصویب نهایی نرسیده است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت