آسیاتل

بازدید: 55

خارج کردن کنه زنده از گوش بیمار! + فیلم

پزشکی که در پی یافتن علت درد شدید گوش بیمار بود با دیدن یک کنه زنده در داخل گوش بیمار متعجب شد.

به گزارش بولتن نیوز، پزشکی که در پی یافتن علت گوش درد شدید بیمارش بود با دیدن یک صحنه عجیب متحیر شد. "رحمت عمر"، جراح گوش، حلق و بینی که در جستجوی علت درد شدید گوش یکی از بیمارانش بود ناگهان یک کنه زنده را در گوش بیمار پیدا کرد. در ویدئویی که توسط این پزشک تهیه شده است او را در حالی که این کنه زنده را از گوش این بیمار خارج می کند نشان می دهد.

این پزشک 49 ساله اهل کوالا لامپور مالزی در این باره گفت : " این بیمار در حالی که درد زیادی را در گوش خود احساس می کرد به مطب من مراجعه کرد. پس از معاینه اولیه در حالی که در جستجوی علت درد شدید گوش این بیمار بودم ناگهان با یک کنه زنده در داخل گوش او مواجه شدم. این نخستین بار بود که با چنین صحنه ای روبرو می شدم و امیدوارم دیگر چنین چیزی را تجربه نکنم. پس از آنکه این حشره را از گوش بیمار خارج کردم، درد گوش او بهبود یافت."

این جراح که بسیار متعجب شده بود صحنه ای را که با چشمان خود مشاهده می کرد باور نمی کرد. او سپس با استفاده از تجهیزات گوش پزشکی توانست این حشره را به آرامی از گوش بیمار خارج کند.

او اضافه کرد : " این مسئله می توانست برای بیمار بسیار خطرناک باشد."

گفتنی است؛ در حالی خارج کردن یک کنه زنده از گوش بیمار مالزیایی خبرساز می شود که اوایل امسال خارج کردن یک زالو از بینی یک بیمار خبرساز شده بود. این زالو که مدت دو هفته بود وارد بینی این بیمار شده بود سرانجام توسط پزشک از بینی او خارج گردید. بیمار 51 ساله که دچار خونریزی از ناحیه بینی شده بود پس از حدود 10 روز خونریزی به پزشک مراجعه کرد. پزشک متخصص پس از معاینه اولیه این زالو را که احتمال می رفت هنگام شنا در رودخانه وارد بینی بیمار شده باشد از بینی او خارج کرد


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت