آسیاتل

بازدید: 28

شلیک موشک‌های زلزال ۱ و کاتیوشا به مواضع مزدوران عربستان

رسانه‌های یمنی از حملات موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در جیزان خبر دادند.

به گزارش بولتن نیوز، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با دو فروند موشک زلزال 1 مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در غرب کوه النار در اطراف جیزان را هدف قرار دادند.

از سوی دیگر یک منبع نظامی گفت که یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن با موشک های کاتیوشا مراکز تجمع متجاوزان سعودی در پادگان "العین الحاره" در جیزان را هدف قرار دادند.

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن از آغاز تجاوز عربستان تاکنون بارها با موشک های بالستیک و غیر بالستیک مواضع مزدوران این رژیم در داخل یمن و خارج از این کشور را هدف قرار داده اند.

یک نظامی سعودی به ضرب گلوله تک تیراندازان ارتش و کمیته های مردمی یمن در منطقه "العمود" در جیزان به هلاکت رسید.

عربستان سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است که این حملات هیچ نتیجه ای به جز قربانی شدن میلیون ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت های حیاتی یمن نداشته است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

تبلیغات

آسیاتک حمایت