آسیاتل

بازدید: 83

شناسایی عاملان بازار سیاه بلیت بازی پرسپولیس و السد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1427898
برخی از عاملان ایجاد بازار سیاه بلیت‌های بازی پرسپولیس و السد را شناسایی شده‌اند

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، روز سه شنبه اول آبان قرار است یکی از بازی های برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس ایران و السد قطر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود. در همین ارتباط از صبح روز گذشته بلیت فروشی الکترونیکی این بازی برای هواداران آغاز شد و تنها پس از گذشت ۷ ساعت تمام بلیت ها فروخته شد.

یکی از نکات جالب توجه در این بلیت فروشی این بود که قیمت این بلیت ها در سایت های معتبر داخلی به شدت بالا بود و از ۸۰۰ هزار تومان تا ۳/۸۰۰/۰۰۰ هزار تومان فروخته می شد. همزمان با آغاز بلیت فروشی باشگاه پرسپولیس با شورای تامین و پلیس فتا هماهنگی های لازم را جهت جلوگیری از تخلفات انجام داده بود و شنیده می شود پلیس فتا حتی ۸،۹ نفر از کسانی که بازار سیاه درست کرده بودند را هم ردیابی کرده است.

مسئله مهم این است که باشگاه پرسپولیس هیچگونه دخالتی در این بلیت فروشی نداشته و قرار است پلیس هم با عوامل این بازار سیاه برخورد کند. همین مسئله باعث شد که خیلی ها بگویند مثل بازی پرسپولیس با الدحیل در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برخی از سکو ها خالی بماند.

ماجرا از این قرار است که باشگاه پرسپولیس در چنین بازی هایی حدود ۹، ۸ هزار بلیت ها را بین ارگان ها و نهاد های مختلف توزیع می کند و اگر زمانی برخی از سکو ها خالی بماند معنی آن نیامدن این سهمیه ها به ورزشگاه است نه هواداران عادی و بلیت هایی که فروخته می شود.

همچنین شنیده می شود در حال حاضر حدود ۷ هزار بلیت از طبقه دوم ورزشگاه را کنار گذاشته شده تا در صورتی که هوادارانی بدون بلیت به در وزرشگاه مراجعه کردند بتوانند وارد شوند.

دیدار پرسپولیس و السد قرار است روز سه شنبه همین هفته در ورزشگاه آزادی و از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شود.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت