آسیاتل

بازدید: 59

زائران گول صدور یک روزه ویزای ۶۰۰ هزار تومانی را نخورند/ سفارت عراق ویزا ۶۰۰ هزار تومانی فوری می‌دهد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1427555
دبیر کمیته اعزام ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت:سفارت عراق بعضا به کسانی با پرداخت ۴۱ دلار ویزا می‌دهد و مجموع کسانی که این ویزا را دریافت کرده اند به یک میلیون نفر نیز نمی‌رسد.

مراکز صدور ویزای فوری ۶۰۰ هزار تومانی/ زائران گول صدور یک روزه ویزای ۶۰۰ هزار تومانی یک روزه را نخورند/ سفارت عراق ویزا ۶۰۰ هزار تومانی فوری می دهد

مرتضی آقایی در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان درباره صدور ویزای ۶۰۰ هزار تومانی ظرف مدت یک روز گفت: سازمان حج و زیارت ویزایی ۶۰۰ هزار تومانی ندارد و این سازمان اعلام کرده زائران برای دریافت ویزا باید در سامانه سماح ثبت نام کنند که قیمت آن ۲۳۴ هزار ۸۷۵ تومان است. کسانی که در این سامانه ثبت نام می کنند در ۱۳ استان کشور ظرف ۲۴ ساعت در ۵ استان ظرف ۴۸ ساعت و در ۱۱ ساعت ظرف ۷۲ ساعت و در ۳ استان ظرف ۳ یا ۴ روز ویزای خود را دریافت می کنند.

دبیر کمیته اعزام ستاد مرکزی اربعین حسینی اظهار داشت: سفارت عراق یک سری دفاتری دارد که با آن ها کار می کنند و این دفاتر هستند که این کار را انجام می دهند و مورد تائید سازمان حج و زیارت نیستند و چه بسا مردم ویزای جعلی نیز دریافت کند. سازمان حج و زیارت تاکنون هیچ مجوزی به مراکزی برای صدور ویزای ۶۰۰ هزار تومانی و فوری نداده است. سفارت عراق بعضا به کسانی با پرداخت ۴۱ دلار ویزا می دهد و مجموع کسانی که این ویزا را دریافت کرده اند به یک میلیون نفر نیز نمی رسد در حالی که تاکنون در سامانه سماح برای یک میلیون ۳۵۰ هزار نفراز طریق ثبت نام در سامانه سماح ویزا دریافت کرده اند.

وی در ادامه گفت: تاکنون یک میلیون ۳۵۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند، برای یک میلیون ۱۵۰ هزار نفر نیز تاکنون روادید صادر شده است، روند صدور ویزا در چند روز آینده سرعت بیشتری به خود می گیرد.

در ساعات گذشته اخباری مبنی بر صدور ویزای فوری یک ساعته با هزینه ۶۰۰ هزار تومان منتشر شد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت