آسیاتل

بازدید: 22

بیانیه مسکو درباره دیدار فرستاده پوتین با اسد در دمشق

نماینده رئیس‌جمهور روسیه با رئیس‌جمهور سوریه در دمشق دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش بولتن نیوز، وزارت امور خارجه روسیه امروز (شنبه) اعلام کرد، «الکساندر لاورنتیف» فرستاده رئیس جمهوری روسیه با «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در دمشق دیدار کرده است.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اینترفکس»، فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه به همراه «سرگئی ورشینین» معاون وزیر خارجه این کشور در دیدار با رئیس جمهور سوریه در دمشق حاضر شده است.

طبق بیانیه وزارت خارجه روسیه، در دیدار میان لاورنتیف و ورشینین با بشار اسد، مسائل مربوط به اوضاع سوریه مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز، ظاهرا نمایندگان وزارت دفاع روسیه نیز در دیدار فرستاده ویژه پوتین با اسد حضور داشته اند.

بنا بر این گزارش، در این دیدار بر تعهد دو طرف به نابودی کامل حضور تروریست ها در خاک سوریه و پیشبرد یک راه حل سیاسی درازمدت که به نفع تمام مردم سوریه باشد، بحث و گفت وگو شده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، این دیدار روز جمعه در دمشق برگزار شده و البته تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه نیز یکی از موضوعات مورد بحث بوده است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت