آسیاتل

بازدید: 27

عملیات موشکی-پهپادی علیه اتاق عملیات امارات در غرب یمن

یگان‌های موشکی و پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک اتاق عملیات امارات را در جبهه ساحل غربی هدف قرار دادند.

گروه بین الملل: یگانهای موشکی و پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن طی عملیاتی مشترک یک اتاق عملیات نیروهای اماراتی در ساحل غربی را هدف قرار دادند.

عملیات موشکی-پهپادی علیه اتاق عملیات امارات در غرب یمن

به گزارش بولتن نیوز به نقل از فارس، یک منبع آگاه نظامی یمن در گفت وگو با المسیرة، اعلام کرد که این عملیات مشترک بر پایه اطلاعات دقیق و رصد تحرکات نیروهای اماراتی در ساحل غربی، با دقت بالا انجام شد.

یگانهای پهپادی و پشتیبانی توپخانه ای ارتش و کمیته های مردمی یمن، سه شنبه پیش نیز، طی دو عملیات مشترک مقر نیروهای متجاوز و شبه نظامی یمن را در «الدریهمی» در ساحل غربی هدف قرار داده بودند.

پایگاه خبری شبکه «المسیرة» با انتشار خبر عملیات مشترک و دقیق امروز در ساحل غربی، همچنین از ادامه مقاومت نیروهای یمن در جبهه های دیگر از جمله استان «مأرب» خبر داد و به نقل از یک منبع آگاه نظامی نوشت: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، طی چندین عملیات علیه مواضع شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در نزدیکی «هیلان» واقع در شهرستان «صرواح» واقع در مأرب، خسارات جانی و مالی زیادی به متجاوزان وارد کردند.

این نیروها همچنین عملیات ویژه ای در «نجد العتق» در صرواح انجام دادند و موجب کشته شدن شماری از شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی شدند.

حمله نظامی عربستان سعودی در قالب ائتلاف منطقه ای-عربی به بهانه حمایت از دولت مستعفی یمن، وارد چهارمین سال خود شده است؛ حمله ای که جز نابودی زیرساخت های یمن و کشته و زخمی شدن ها ده ها هزار نفر از شهروندان این کشور دستاوردی نداشته است.

این ائتلاف بعد از سه سال تهاجم و حمله بی امان به یمن، طی ماه های گذشته با هدف اشغال بندر «الحدیده» که در واقع تنها راه ارتباطی نیروهای انقلابی یمن با بیرون بوده و بیشتر کمک های بشر دوستانه از این بندر وارد یمن می شود، عملیاتی تحت عنوان «پیروزی طلایی» آغاز کرد که با مقاومت سرسخت ارتش و کمیته های مردمی یمن تاکنون شکست خورده است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت