آسیاتل

بازدید: 61

جردن باروز باخت و حسین‌خانی حذف شد

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1427239
با شکست ثانیه آخر جردن باروز دارنده 5 مدال طلای کشتی جهان و المپیک برابر سیداکوف روس در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان، مصطفی حسین‌خانی نخستین حذف شده ایران از رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان نام گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :
در جریان دیدار مرحله یک چهارم نهایی وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد 2018 قهرمانی جهان در بوداپست مجارستان، جردن باروز از آمریکا به مصاف زائور بک سیداکوف از روسیه رفت و در حالیکه این کشتی زیبا و مهیج تا ثانیه پایانی 5 بر 4 به سود باروز بود، کشتی‌گیر روس با زیرگیری از باروز وی را به بیرون تشک برد و یک امتیاز گرفت تا در ثانیه آخر مسابقه 5 بر 5 پیروز شود. با اعتراض کادر فنی آمریکا، فیلم بازیبینی شد و با رد اعتراض از سوی داوران، یک امتیاز دیگر به کشتی‌گیر روس داده شد تا باروز ناباورانه این مبارزه را 6 بر 5 شکست بخورد و با این نتیجه حسین‌خانی نیز که مقابل باروز شکست خورده بود از دور رقابت‌ها کنار برود.

با پایان رقابتهای یک چهارم نهایی چهار وزن نخست، پرویز هادی در نیمه نهایی باید به مصاف گنو پتریاشویلی مدافع عنوان قهرمانی جهان در وزن 125 کیلوگرم برود اما حسن یزدانی و محمدباقر یخکشی با شکست از دیوید تیلور آمریکایی و رودریگز کوبایی باید منتظر فینالیست شدن این کشتی‌گیران باشند تا شانس رسیدن به مدال برنز را بدست آورند.

ایسنا 

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت