آسیاتل

بازدید: 36

هشدار پامپئو به بن‌سلمان

یک رسانه آمریکایی به نقل از یک منبع آگاه از هشدار وزیر خارجه آمریکا به ولیعهد سعودی در ارتباط با پرونده جمال خاشقجی خبر داده است.

به گزارش بولتن نیوز، اعلام کرد مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا در جریان دیدار سه شنبه خود با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به وی گفته است سعودی ها باید به سرعت تحقیقات خود را در مسئله ناپدید شدن جمال خاشقجی روزنامه نگار معارض انجام دهند.پامپئو به بن سلمان گفته است که آینده اش در بوته آزمایش قرار دارد.

منبع مذکور گفته است نباید لبخندهای تصاویر پامپئو و بن سلمان را اشاره ای به اینکه دیدار دوستانه بوده، قلمداد کنیم، این لبخند ها در پایان تصویر پایان یافته است، چرا که پامپئو به سعودی ها گفته است زمان کوتاه است و آنها باید با افراد ذیربط به طور جدی برخورد کنند.

پامپئو به بن سلمان گفته است به صراحت می گویم اگه کاری انجام ندهند ایالات متحده حتما با این مسئله برخورد خواهد کرد، ایالات متحده تدابیری را اتخاذ خواهد کرد، زیرا جهان خواستار آن است و رئیس جمهور دونالد ترامپ هم مجبور خواهد شد این کار را به سبب فشار جهانی انجام دهد.

به گفته این منبع، وزیر خارجه آمریکا به ولیعهد سعودی گفته است آینده اش در بوته آزمایش قرار دارد.

منبع مورد اشاره سی ان ان به چگونگی واکنش و پاسخ محمد بن سلمان یا سعودی ها در قبال اظهارات پامپئو اشاره نکرده اما از قول بن سلمان گفته است پیام دریافت شد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت