آسیاتل

بازدید: 35

برپایی موکب در مهران محدودیتی ندارد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1426258
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام درخصوص خدمات دهی ایستگاه‌های صلواتی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران گفت: هیچ‌گونه محدودیتی برای برپایی موکب در مهران وجود ندارد.

برپایی موکب در مهران محدودیتی ندارد

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان سرهنگ جلال میرزابیگی با بیان اینکه هیچگونه محدودیتی برای ایجاد موکب در ورودی ها و خروجی های شهر مهران و مسیر های اصلی تردد زائران اربعین حسینی (ع) در استان ایلام وجود ندارد از مردم شریف و مهمان نواز استان به ویژه شهر مهران خواست در هماهنگی با پلیس نسبت به مشارکت در ایجاد ایستگاه های صلواتی و ارائه خدمات به زائران امام حسین (ع) اقدام کنند.

دبیر قرارگاه اربعین فرمانده انتظامی استان در پاسخ به فضاسازی افرادی در فضای مجازی که مدعی شده اند پلیس، مانع ارائه خدمات مردمی به زائران اربعین حسینی (ع) در شهر مهران شده است؛ ضمن رد کامل این شایعات بیان داشت: پلیس، با کمال افتخار آمادگی دارد تا فضای امن لازم را برای ارائه خدمات و ایجاد ایستگاه صلواتی در مسیر های اصلی تردد و کانون های جمعیت زوار در مهران مهیا کند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان افزود: پلیس مهران از مسئولان سیاسی و مذهبی شهرستان برای آماده کردن بستر های لازم خدمات دهی در اماکن مذهبی این شهر مکاتبه داشته و برای زوار عزیزی که قصد توقف و استراحت در این شهر را دارند مساجد و حسینیه هایی را در نظر گرفته است.

وی در پایان تصریح کرد: چنانچه وقفه ای در تردد زوار در مرز مهران به وجود آید نیروی انتظامی اتوبوس هایی برای انتقال زوار به مساجد و حسینیه هایی که برای این امر تجهیز و امکان ارائه خدمات دارند در نظر گرفته است.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت