آسیاتل

بازدید: 52

شاخص بورس ۱۹۱۴ واحد اصلاح شد/ فاکتورهای بنیادی گزینه اول انتخاب سهام+نمودار

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1426032
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در چهارمین هفته مهر ماه با اُفت ۱۹۱۴ واحدی در پنج روز کاری به کانال ۱۸۲ هزار و ۹۲۹ واحدی رسید که علت اصلی آن اعمال تحریم بر چند شرکت بورسی بوده است.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، بازار سهام این هفته روند متعادلی را پشت سر گذاشت و با توجه به اعمال تحریم برای برخی از شرکت های بورسی شاهد نوسان در معاملات بازار بورس بودیم در مجموع بازار در تلاش برای رسیدن به یک تعادل پایدار است و در حال حاضر دوره پایدار رشد سریع بازار به اتمام رسیده و فعلا معامله گران در حال انتخاب سهام براساس فاکتورهای بنیادی و مسائل تاثیرگذار بر ارزش سهام هستند. 

در این میان شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در بیست و یکمین روز مهر ماه با روند منفی ۱۷۵ واحدی معاملات خود را آغاز کرد و در کانال ۱۷۵ هزار و ۳۲ واحدی متوقف شد که این رقم بیشترین میزان اُفت طی هفته گذشته بوده است.

به علاوه در بیست دو مین روز از مهر ماه با کاهش ۱۰۸ واحدی به پله ۱۷۴ هزار و ۹۲۴ واحدی سقوط کرد.

این در حالی است که در روز دوشنبه، بیست و سومین روز مهر ماه شاخص با روند صعودی ۵۷۷۴ واحدی به پله ۱۸۰ هزار و ۶۰۱ واحدی اوج گرفت.

شاخص بورس در بیست و چهارمین روز مهر ماه با روند مثبت ۲۲۳۲ واحد به ارتفاع ۱۸۲ هزار و ۸۳۴ واحدی رسید و در نهایت در روز چهارشنبه نیز شاخص با رشد ۹۵ واحدی در پله ۱۸۲ هزار و ۹۲۹ واحدی متوقف شد.

بر این اساس روند منفی شاخص و توقف در مرز فتح کانال ۱۸۳ هزار واحدی در هفته گذشته حاکی از رشد نماد های پتروشیمی، معدنی و فلزی در تالار بورس بوده است.
 
جمعه//  شاخص بورس ۱۹۱۴ واحد اصلاح شد/ فاکتورهای بنیادی گزینه اول انتخاب سهام+نمودار
 
انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

تبلیغات

آسیاتک حمایت