آسیاتل

بازدید: 43

تحقیقات درباره ناپدید شدن جمال خاشقجی به صورت جدی دنبال می‌شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1425819
وزیر دادگستری ترکیه طی سخنانی ضمن بیان این مطلب که تحقیقات درباره ناپدید شدن «جمال خاشقجی» به صورت جدی و دقیق در حال انجام است ابراز امیدواری کرد که این تحقیقات به زودی به نتیجه خواهد رسید.

تحقیقات درباره ناپدید شدن جمال خاشقجی به صورت جدی دنبال می شود/آزادی کشیش آمریکاییی بدون فشار و دستور انجام شد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، وزیر دادگستری ترکیه طی سخنانی ضمن بیان این مطلب که تحقیقات درباره ناپدید شدن «جمال خاشقجی» به صورت جدی و دقیق در حال انجام است ابراز امیدواری کرد که این تحقیقات به زودی به نتیجه خواهد رسید.

«عبدالحمید گل» طی مصاحبه با خبرگزاری «آناتولی» درباره روند تحقیقات درباره ناپدید جمال خاشقجی گفت: این تحقیقات را نه وزارت دادگستری، بلکه دادستانی انجام می دهد. این نهاد درباره تمام شنیده ها و واقعیت ها شفاف سازی خواهد کرد. دادستانی استانبول براساس قوانین ترکیه و بین المللی اقدام می کند.

خاشقجی در تاریخ ۲ اکتبر به کنسولگری عربستان در استانبول وارد شد تا مدارک ازدواج خود را دریافت کند. مقامات عربستان سعودی در پاسخ به ادعای مقامات ترکیه در مورد عدم خروج خاشقجی از کنسولگری مدعی هستند وی پس از اتمام کار، از این ساختمان خارج شده است.

عبدالحمید گل درباره آزادی «اندرو برانسون»، کشیش آمریکایی بازداشت شده در ترکیه نیز ضمن بیان این مطلب که حکم آزادی آندرو برانسون بدون هیچ فشار و دستوری صادر شده است گفت: او هنوز تبرئه نشده و حکم دادگاه درباره وی همان محکومیت است.

 

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت