آسیاتل

بازدید: 41

دشمنان ملت ایران در صورت تعرض، در هر جای دنیا باشند با واکنش مواجه خواهند شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1425779
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با دشمان قاطعانه برخورد خواهد کرد گفت: دشمنان ملت ایران در صورت تعرض، در هر جای دنیا باشند با واکنش ایران اسلامی مواجه خواهند شد.
ایران در مواجهه با دشمنان قاطعانه برخورد خواهد کردبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،  حسینعلی امیری چهارشنبه شب در دیدار با نماینده  ولی فقیه در استان خوزستان در دفتر امام جمعه اهواز اظهار داشت: حادثه تروریستی ۳۱ شهریور ماه اهواز یک حادثه بسیار تلخ بود که همه ملت ایران را داغدار کرد.

وی با اشاره به اینکه تروریست ها در این حادثه به زن و بچه هم رحم نکردند افزود: آن ها بلافاصله پاسخ جنایاتشان را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گرفتند.

معاون رئیس جمهور اضافه کرد: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به یکی از مقر های تروریست ها در سوریه تنها بخشی از تحقق فرمایشات رهبری بود که موشک ها با دقت به هدف های تعیین شده اصابت کردند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور  ادامه داد: همچنین اخیرا نیز طراح این عملیات تروریستی در استان دیاله عراق به همراه عده دیگری به درک واصل شدند که این اتفاق نیز یک توفیق بسیار بزرگ است.

امیری تاکید کرد هرکس و هر گروه بخواهد به نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران چشم طمع داشته باشد در هرکجای دنیا با واکنش سریع ایران اسلامی مواجه خواهد شد.

امیری گفت: درست است که حادثه تروریستی اهواز تلخ بود، ولی بعد از آن اقتدار جمهوری اسلامی به رخ دشمنان کشیده شد و سیلی انقلاب اسلامی بر صورت دشمنان نشست.

وی افزود: این اقتداری که وجود دارد مرهون فداکاری، از خود گذشتگی و به ویژه انسجام و اتحاد ملی است که امروز یکی از ضرورت های غیرقابل اجتناب است.

وی مهم ترین موئلفه امنیت ملی را اتحاد، انسجام و وحدت ملی دانست و خاطرنشان کرد: خوزستان یک استان مهم و استراتژیک است که اقوام و گویش های مختلف همیشه محور وحدت در ایجاد بوده و هستند.

همه مشکلات با منابع مالی قابل رفع نیست
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان نیز در این دیدار بر رفع برخی مشکلات و ناملایمتی های موجود تاکید کرد و گفت: قطعا از شرایط موجود عبور خواهیم کرد.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری ادامه داد: وظیفه خود می دانم که از دولت و مسئولان کشوری و استانی بخصوص در خطبه های نماز جمعه حمایت کنم.

وی با اشاره به تلاش های مدیران در استان در جهت رفع کاستی ها، عنوان کرد: مشکلات همیشه با اختصاص منابع مالی و اعتباری قابل رفع نیستند و در زمینه های مختلف قدری تدبیر، شجاعت و عواطف نیاز است تا در نهایت نارضایتی ها از بین بروند.

امام جمعه اهواز همچنین به ایام پیاده روی اربعین اشاره کرد و گفت: اربعین برای مردم مایه شوق و ذوق است و اتحاد و انسجام هرچه بیشتر را در پی دارد و از طرف دیگر شاهد هستیم که ملت عراق به نحو احسن از زائران در حال پذیرایی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در این دیدار بر رفع برخی مشکلات و ناملایمتی های موجود تاکید کرد و گفت: قطعا از شرایط موجود عبور خواهیم کرد.
 
انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت