آسیاتل

بازدید: 37

جزییات دستگیری قاتل خانوادگی/پدر بی رحم در اقدامی جنون آمیز دو دختر و پدر و مادر همسرش را به قتل رساند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1425510
رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری متهم به قتلی خبر داد که در یک اقدام جنون آمیز چهار عضو خانواده اش را به قتل رسانده بود.

سرهنگ کیوان ظهیری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت :حادثه قتل وحشتناک خانواده کی درمحله نبرد ساعت ۱۵بعد از ظهرامروز با حضور دو مرد قوی هیکل به کلانتری ۱۳۲نبرد مرد ۴۷ ساله ای که ادعا می کرد قهرمان سابق بوکس است پرده از راز یک جنایت فجیع خانوادگی برداشت و گفت:شب گذشته با تهیه شیر موزمسوم به مواد خواب آور دو دختر ۱۹و۱۷ساله ام را به همراه پدر و مادر همسرم مسموم کرده و سپس با استفاده از چاقوی ۴۰یامتی متری هر چهار نفر را به طرز وحشتناکی به قتل رساندم .


متهم به قتل که بعد از این جنایت بیست و چهار ساعت بالای سر اجساد دخترانش منتظر مانده بود ساعت ۱۴ظهر امروز در تماس تلفنی با برادر بزرگش موضوع را با او در میان گذاشته و به عنوان قاتل خود معرف به کلانتری مراجعه می کند .

سرهنگ ظهیری با اعلام اینکه بلافاصله با اعتراف متهم و هماهنگی مقام قضایی ماموران به آدرس محل جنایت مراجعه کرده و اجساد هرچهار قربانی را کشف کردند افزود :بنا بر اظهارات متهم وی به خاطر اختلافات شدید خانوادگی با همسرش اقدام به این جنایت کرده است و در زمان قتل همسرش در خانه نبوده است.

متهم با دستور بازپرس کشیک قتل در اداره دهم آگاهی تهران بزرگ بازداشت است و تحقیقات درباره وی همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت