آسیاتل

بازدید: 45

تکنولوژی گوشی تلفن همراه با صفحه نمایش تاشو چیست؟

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1425431
گوشی تلفن همراه با نمایشگر تاشو از قابلیت گوشی‌های نسل جدید است که قابلیت هایی شامل صفحه نمایشی با کیفیت بالا، امکان استفاده از چند اپلیکیشن در آن واحد و به حداقل رساندن احتمال شکستگی صفحه نمایش را به دنبال دارد.
تکنولوژی گوشی تلفن همراه با صفحه نمایش تاشو چیست؟به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، نمایشگر تاشو نوعی از صفحه نمایش است که کاربر توانایی تا کردن آن را دارد که این ویژگی امکان استفاده از این گوشی را در شرایط مختلف آسان تر فراهم می کند.

گوشی هایی با صفحه نمایش تاشو از جمله ایده ها و فناوری هایی است که طی چند سال اخیر و به دنبال ایجاد تنوع و نوآوری در محصولات جدید ایجاد شده و به خاطر ابتکار آن، طرفداران متعددی را به سوی خود جذب کرده است.
 
نگاهی به تاریخچه گوشی تلفن همراه نشان می دهد پیشرفت های این گجت هوشمند تمامی ندارد و دایره خدمات دهی ان ها روزانه در حال گسترش است.

ایده خلاقانه شرکت های تولید کننده گوشی تلفن همراه در زمینه گوشی های هوشمند لمسی که قابلیت انعطاف پذیری دارند، پس از چند سال از گذشت دوره مطالعات و تحقیقات همچنان به مرحله تجاری سازی نرسیده، اما گمانه زنی هایی برای ورود به بازار آن ها تا سال ۲۰۱۹ میلادی به گوش می رسد.

ورود این قابلیت به دنیای گوشی تلفن همراه ویژگی های جدیدی را در اختیار افراد قرار می دهد تا در کنار دارا بودن صفحه نمایشی با کیفیت بالا امکانات بیشتری در اختیار کاربرانی که از جنبه ی بازی گوشی تلفن همراه استفاده می کنند، قرار دهد و یا از ویژگی های این نمایشگر ها این است که در صورت تا شدن هر قسمت از آن امکان اجرا یک اپلیکیشن را دارد.

گفتنی است برخی کارشناسان این حوزه از احتمال اتصال اپلیکیشن های متفاوت به هم در قسمت های متفاوت صحبت می کنند.
 
یکی از معضلاتی که کاربران گوشی های لمسی با آن دست و پنجه نرم می کنند، مشکل شکسته شدن نمایشگر بر اثر ضربه است، اما از ویژگی های گوشی های با صفحه نمایش تاشو انعطاف پذیری ان است که احتمال شکستگی را به حداقل می رساند.
 
این فناوری جدید که از آن به عنوان انقلاب در صنعت گوشی های هوشمند یاد می شود باعث شده چند سالی است که برند های مطرح جهان در زمینه تولید گوشی تلفن همراه را به پژوهش و تحقیق در این زمینه فعال کند تا جدیدترین خلاقیت را دراین عرصه به نمایش در اورد.


انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت