آسیاتل

بازدید: 55

دایی هر کسی که آماده باشد را بازی می‌دهد/ برای پیروزی به مصاف استقلال می‌رویم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1425006
دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا گفت: فلاح‌زاده دروازه‌بان خوبی است و دایی هم هر کسی که آماده باشد را بازی می‌دهد.

حسین منادی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روز های خود و تیم فوتبال سایپا پیش از بازی با استقلال در هفته نهم لیگ برتر اظهارداشت: در حال حاضر شرایط خوبی داریم و تمرینات خود را براساس بازی با استقلال انجام دادیم و امیدوارم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

وی افزود: ما مقابل همه تیم ها برای پیروزی و کسب ۳ امتیاز می رویم و از زمانی که من زیر نظر دایی در حال کار کردن هستم تا به حال نشده که برای مساوی به زمین برویم. قطعا مقابل استقلال هم پیروزی می خواهیم و امیدوارم به هدف مان برسیم. همیشه انگیزه بازیکنان مقابل تیم های استقلال و پرسپولیس دو برابر می شود و بازی با این دو تیم جدا از دیگر بازی های لیگ است.

دروازه بان تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه رقابت سنگینی با حامد فلاح زاده دیگر دروازه بان این تیم دارد، خاطرنشان کرد: استقلال هم ۲ دروازه بان آماده دارد و آنها با هم رقابت می کنند. در تیم ما هم به همین شکل است. فلاح زاده سال ها است در لیگ برتر حضور دارد و من اگر کوچکترین اشتباهی کنم ممکن است جایگاه خود را از دست بدهم. او دروازه بان خوبی است و دایی هم هر کسی که آماده باشد را بازی می دهد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت