آسیاتل

بازدید: 32

تغییر کاربری تالار‌های شهر فرانسه به پناهگاهی برای افراد بی خانمان+فیلم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1424872
دولت فرانسه قصد دارد تا تالار‌های شهر خود را در فصل زمستان در اختیار افراد بی خانمان قرار دهد.
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، دولت فرانسه قصد دارد تا تالار های شهر خود را در فصل زمستان در اختیار افراد بی خانمان قرار دهد.

در واقع در این طرح به علت سرمای شدیدی زمستان، مکان های عمومی به پناهگاهی برای افراد بی خانمان تبدیل خواهد شد. اتاق های انتظار در این تالار ها به اتاق خواب تغییر کاربری خواهند داد. علاوه بر آن، به ۱۰۰ زن بی پناه غذای گرم و مکانی برای سکونت داده خواهد شد.

جالب است بدانید حتی شهردار فرانسه از تمامی شرکت ها خواسته تا اماکن بدون استفاده را در اختیار افراد بی پناه قرار دهند. بر اساس آمار های اعلام شده، حداقل ۳۰۰۰ نفر از شهروندان فرانسوی در سطح شهر در خیابان ها شب را سپری می کنند و سال گذشته میزان افراد بی پناه تا ۱۷ درصد افزایش داشته است. به گفته کارشناسان بی خانمانی هم اکنون به بحرانی در سراسر اروپا تبدیل شده است.

در کشور آلمان از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ این آمار ۱۵۰ درصد رشد داشته است. در کشور هلند نیز ۴۰۰۰ کودک بی سرپناه روزگار خود را به سختی سپری می کنند. شایان ذکر است که میانگین سن مرگ این افراد در فرانسه ۴۹ سال گزارش شده است. این در حالی است که تنها در ۲ کشور فنلاند و نروژ آمار افراد بی خانمان کاهش داشته است و دولت ها به این موضوع به عنوان یک مسئله ای که خود افراد بی پناه باید آن را رفع کنند نگاه نکرده اند.


انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت