آسیاتل

بازدید: 44

پیغام عجیب لژیونر محبوب به برانکو: حاضرم همین فردا “پرسپولیسی” شوم!

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1424816
یکی از بازیکنان جداشده از پرسپولیس از ترک سرخ‌ها پشیمان است و می‌خواهد هر طور شده به باشگاه سابقش بازگردد.
آفتاب‌‌نیوز : یکی از بازیکنان جداشده از پرسپولیس به قدری پشیمان است که اگر به او اجازه داده شود، همین فردا به تهران برمی‌گردد و در تمرینات تیم سرخپوش پایتخت شرکت خواهد کرد. این بازیکن که اتفاقاً یار باتجربه‌ای بود و محبوبیت بی‌نظیری بین اعضای کادر فنی داشت، حالا به دنبال راهی برای بازگشت می‌گردد. بازیکنی که به خاطر یک‌سری توهین‌ها، از هواداران رنجید و بار سفر بست تا لژیونر شود، اما در انتخاب تیمش دچار اشتباه بزرگی شد و به کشوری رفت که نه فوتبال حرفه‌ای دارد و نه پول حرفه‌ای به بازیکنان خارجی می‌دهد. بازیکن مورد نظر، شاید روز‌های اول از انتخاب خود خیلی شاد و خوشحال به نظر می‌رسید، اما هرچه گذشت، بیشتر از قبل، نسبت به انتخابش پشیمان شد و حالا سودای بازگشت به ایران و پرسپولیس را در سر می‌پروراند. او با افراد زیادی صحبت کرده و در پی آن است که راهی برای بازگشت به خانه پیدا کند.

پرسپولیسی‌ها البته به این خاطر که این بازیکن بی‌معرفتی کرد و در بدترین شرایط ممکن از تیم‌شان جدا شد، نمی‌توانند او را به راحتی ببخشند به خصوص که در پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو، محرومیت پرسپولیس برداشته خواهد شد و به جای بازیکن مدنظر، باشگاه می‌تواند ستاره‌هایی، چون مهدی ترابی، سروش رفیعی و دیگران را در ترکیب خودش ببیند. تا اینجای کار، همه در‌ها برای بازگشت بسته است، اما یکی از نزدیکان این بازیکن به ما گفت: «او بار‌ها با من تماس گرفت تا به دیدار برانکو و گرشاسبی بروم و از آن‌ها بخواهم که جایی برای بازگشتش در نظر بگیرند، اما در تماس‌های اولیه متوجه شدم هیچ علاقه‌ای به بازگشت این بازیکن وجود ندارد، چون پرسپولیسی‌ها فکر می‌کنند حالا شرایط تیم‌شان به گونه‌ای نیست که بخواهند بازیکنانی که آن‌ها را تنها گذاشته و به باشگاه‌های دیگری رفتند را ببخشند. کار برای برگشتن این بازیکن خیلی سخت شده ولی باید امیدوار باشیم اتفاقات بهتری رخ بدهد.»

خبرورزشی

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت