آسیاتل

بازدید: 31

بعید است اروپا و آمریکا در مقابل جنایت‌های سعودی‌ها بایستند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1423992
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: سعودی‌ها امروز به جایی رسیده‌اند که در برخی مواقع مقابل مخالفت‌های اروپا با اقدامات‌شان، تهدید به خروج سرمایه‌هایشان از کشورهای اروپایی می‌کنند.

بعید است که اروپا و آمریکا در مقابل جنایت های سعودی ها بایستندسردار «رسول سنایی راد» در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با بیان اینکه سابقه سیاه آل سعود در زمینه تروریسم به ابتدای تشکیل این رژیم برمی گردد، گفت: حکومت آل سعود از ابتدا به پشتوانه تفکر وهابی گری و سلفی گری با خونریزی و جنابت کار خود را در پیش گرفت.

وی افزود: حمایت علنی آل سعود از جریان های تروریسم تکفیری طی سالیان گذشته، منجر به بروز فجایعی شد که روی نازی ها را هم سفید کرد اما از آنجا که این رژیم متحد آمریکا و برخی از کشورهای غربی است و بر دلارهای نفتی اش اتکا دارد، همواره جنایت هایش را با پول پوشانده است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا ادامه داد: سعودی ها امروز به جایی رسیده اند که در برخی مواقع مقابل مخالفت های اروپا با اقدامات شان، تهدید به خروج سرمایه هایشان از کشورهای اروپایی می کنند.

سردار سنایی راد همچنین گفت: ربایش سعد حریری، حمله به یمن و اشغال کشور همسایه و کشتن زنان و کودکان بی گناه و در همین اواخر کشتن یک مخالف سیاسی در خاک یک کشور دیگر، بخشی از اقدامات نسنجیده و جنایات آل سعود در ماه ها و سال های اخیر است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به سابقه ای که در ذهن همگان وجود دارد، بعید است که اروپا و آمریکا در مقابل جنایت های سعودی ها بایستند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت