آسیاتل

بازدید: 49

قتل به‌خاطر دوستی با یک دختر

منبع : فرارو کد خبر: 1423399
مقتول از چندی پیش با دختر جوانی آشنا شده بود که گویا بهزاد نیز با همین دختر سابقه دوستی داشت. همین موضوع سرآغاز اختلاف و در ادامه درگیری آن‌ها شد تا اینکه روز جنایت بهزاد با مقتول تماس گرفت و از او خواست تا برای صحبت به پارک داخل محل بیاید. هنوز صحبت میان مقتول و بهزاد آغاز نشده بود که درگیری آن‌ها شروع شد.
پلیس در تعقیب جوانی است که زمستان سال گذشته مرتکب جنایت شده و گریخته است. این جوان دوستش را در نزاعی که به خاطر یک دختر رخ داد، به قتل رساند.
 
به گزارش شرق، ساعت ۱۷ روز ۱۱ دی سال گذشته وقوع نزاع در خیابان نبرد- خیابان علامه شمالی از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۳۲ اعلام و با حضور مأموران در محل مشخص شد جوانی ۲۶ ساله به علت اصابت ضربات جسم تیز به ناحیه سینه و گردن به قتل رسیده است.
 
بلافاصله موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و بازپرس کشیک ویژه قتل اعلام و تحقیقات آغاز شد. مادر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «داخل خانه بودیم که پسرم حدود ساعت ۱۵ از خواب بیدار شد. تلفن همراه او زنگ خورد و او با عصبانیت شروع به صحبت کرد. پس از آن، پسرم از خانه بیرون رفت. از او پرسیدم «کجا می روی؟» که گفت: «چیز مهمی نیست».
 
از اوخواستم که بگذارد برادرش نیز با او بیاید، اما گفت: این موضوع به خودش مربوط است. چند دقیقه ای از رفتن پسرم نگذشته بود که صدای فریاد از داخل کوچه آمد. وقتی به بیرون از خانه رفتم، پسرم را خون آلود مشاهده کردم که روی زمین افتاده بود. پس از رسیدن اورژانس به من اعلام شد پسرم فوت شده است».
 
کارآگاهان با انجام تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که مقتول شب قبل نیز با یکی از دوستانش به نام «آرش» درگیر شده و برابر اظهارات شاهدان صحنه جنایت، آرش در زمان درگیری منجر به جنایت در صحنه حضور داشته است. بلافاصله محل سکونت آرش در همان محدوده وقوع جنایت شناسایی و او روز ۱۲ دی سال گذشته دستگیر شد.
 
آرش پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ بیان کرد در درگیری حضور داشته، اما در وقوع جنایت دخالتی نداشته و جنایت به وسیله یکی از دوستان مقتول به نام بهزاد انجام شده است.
 
آرش درباره علت درگیری میان مقتول و بهزاد به کارآگاهان گفت: مقتول از چندی پیش با دختر جوانی آشنا شده بود که گویا بهزاد نیز با همین دختر سابقه دوستی داشت. همین موضوع سرآغاز اختلاف و در ادامه درگیری آن ها شد تا اینکه روز جنایت بهزاد با مقتول تماس گرفت و از او خواست تا برای صحبت به پارک داخل محل بیاید. هنوز صحبت میان مقتول و بهزاد آغاز نشده بود که درگیری آن ها شروع شد: «من قصد پایان دادن به درگیری را داشتم که ناگهان مقتول روی زمین افتاد و بهزاد با موتورسیکلت از محل متواری شد».
 
سرهنگ کارآگاه علی ولیپورگودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، دیروز با تأیید این خبر گفت: در ادامه اقدامات پلیسی، کارآگاهان اداره دهم با شناسایی محل کار متهم اصلی پرونده در منطقه شمال شهر تهران و همچنین محل سکونتش در خیابان نبرد، اطلاع پیدا کردند که وی پس از ارتکاب جنایت متواری شده و پس از آن هیچ اطلاعی از او وجود ندارد. به همین دلیل در ادامه رسیدگی به پرونده و با هماهنگی بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، مجوز انتشار بدون پوشش تصویر متهم صادر شده است و از شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم پرونده شده و اطلاعاتی درباره مخفیگاه یا محل های تردد این شخص دارند، درخواست می شود اطلاعات خود دراین باره را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۳۷ در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

loading...
 • قتل به‌خاطر دوستی با یک دختر


  مقتول از چندی پیش با دختر جوانی آشنا شده بود که گویا بهزاد نیز با همین دختر سابقه دوستی داشت. همین موضوع سرآغاز اختلاف و در ادامه درگیری آن‌ها شد تا اینکه روز جنایت بهزاد با مقتول تماس گرفت و از او خواست تا برای صحبت به پارک داخل محل بیاید. هنوز صحبت
 • فرجام تلخ دوستی پسر و دختر در آموزشگاه


  سلامت نیوز: پسر جوان که با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران به خاطر ربوده شدنش توسط عموی دخترمورد علاقه اش شکایت کرده بود، گفت: در یک آموزشگاه با دختری به نام فتانه آشنا شدم و همین علاقه باعث دوستی بین ما شد. دوستی پسر و دختر جوان در آموزشگاه زبا
 • فرجام تلخ دوستی پسر و دختر در آموزشگاه


  پسر جوان که با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران به‌خاطر ربوده شدنش توسط عموی دخترمورد علاقه‌اش شکایت کرده بود، گفت: در یک آموزشگاه با دختری به نام فتانه آشنا شدم و همین علاقه باعث دوستی بین ما شد.
 • درخواست قصاصِ دختر ملی‌پوش فوتسال به خاطر تصادف با پلیس/ پدر مقتول: آن دختر درحال مستی پسرم را کشت


  بامداد بیست و دوم اردیبهشت امسال در محله نارمک تهران ،یک خانواده داغدار شدند و جامعه ورزش و فوتسال ایران نیزدر بهت فرو ماند.
 • اسیدپاشی به سه نفر به دلیل دوستی با دختر دانشگاهی


  سلامت نیوز: دایی و خواهرزاده ای که به خاطر اختلاف دو هم دانشگاهی اقدام به اسیدپاشی کرده بودند، قبل از محاکمه موفق به اخذ رضایت از شاکی پرونده شدند. این دایی و خواهرزاده که تیر سال گذشته اقدام به اسیدپاشی کرده بودند، با پرداخت مبلغی موفق به جلب رضایت
 • آزار دختر جوان در پی دوستی اینستاگرامی


  کمین رباینده پسربچه‌ها در راه مدرسه/ درگیری مسلحانه پلیس با دزد طلافروشی/ فرار خانم مهندس از دام خواستگار شيشه‌اي/ فوت یک دانشجو بر اثر تصادف/ حریق۲دستگاه خودرو در پارکینگ ساختمان/ آتش بازهم به جان چادرهای زلزله زدگان افتاد/ تصادف مرگبار بزرگراه بابا
 • آزار دختر جوان در پی دوستی اینستاگرامی


 • آزار دختر جوان در پی دوستی اینستاگرامی


  پسر جوانی که متهم است دختری را در پی آشنایی اینستاگرامی مورد آزار قرار داده است، به تبعید و شلاق محکوم شد.
 • دوستی پردردسر دختر و پسر جوان در اینستاگرام


  سرقت طلاجات زنان كهنسال/ شلیک پلیس متهم سابقه دار را زمینگیر کرد/ کشف جسد سوخته مرد جوان در خیابان/ واژگونی اتوبوس حامل زائرین ایرانی/ روایت دختر 10 ساله از قتل خونین مادر و خواهر/ قصاص؛ فرجام قتل همسر برادر/ شلیک درکوچه بن‌بست!/ خیاط کر و لال حادثه
 • دوستی پردردسر دختر و پسر جوان در اینستاگرام


 • عاقبت تلخ دوستی خیابانی یک دختر فراری!


  دختر نوجوان که برای رسیدن به پسر مورد علاقه‌اش از خانه فرار کرده و پنهانی به عقدش درآمده بود، پس از یک سال اسارت در خانه پدرشوهر بار دیگر فرار کرد اما...
 • عاقبت تلخ دوستی خیابانی یک دختر فراری!


  دختر نوجوان که برای رسیدن به پسر مورد علاقه‌اش از خانه فرار کرده و پنهانی به عقدش درآمده بود، پس از یک سال اسارت در خانه پدرشوهر بار دیگر فرار کرد اما...
 • اسیدپاشی پایان دوستی با دختر هم دانشگاهی


  نگار هم رشته‌ای من بود و حدود یک سال با او دوست بودم اما به این خاطر که در درس‌هایم عقب ماندم و به همه کارهایم لطمه وارد شده بود، تصمیم گرفتم ارتباطم با نگار را قطع کنم اما ...
 • بعد از 18 سال دوستی با دختر جوان، بدن او را مثله کردم


  پرونده قاتلی که پس از ۱۸ سال دوستی با دختر جوان وی را خفه و جسدش را مُثله کرد، با صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
 • بعد از 18 سال دوستی با دختر جوان، بدن او را مثله کردم


  پرونده قاتلی که پس از ۱۸ سال دوستی با دختر جوان وی را خفه و جسدش را مُثله کرد، با صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت