آسیاتل

بازدید: 18

دیگر برای رسیدن به تیم ملی تلاش نمی‌کنم/ الان بهترین زمان برای امتیازگیری از پرسپولیس بود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1422527
دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان گفت: دیگر برای رسیدن به تیم ملی تلاش نمی‌کنم چون هر بار که این کار را انجام دادم دعوت نشدم.

وحید شیخ ویسی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روز های تیم فوتبال پیکان اظهارداشت: شرایط خوبی داریم و در ۳ بازی آخر هم نتایج خوبی کسب کردیم. ما موفق شدیم یک بازی تدارکاتی خوب هم با سپاهان برگزار کنیم که این موضوع خیلی به ما کمک کرد.

وی در مورد لغو بازی هفته نهم پیکان مقابل پرسپولیس گفت: این موضوع پیشنهاد کادرفنی خودمان بود. برانکو با جلالی رابطه خوبی دارد و به همین دلیل پیشنهاد تعویق بازی را دادند البته برای ما بهتر بود که این بازی لغو نمی شد، چون الان بهترین زمان برای امتیازگیری از پرسپولیس بود.

دروازه بان تیم فوتبال پیکان در مورد اینکه چرا به اردوی تیم ملی فوتبال با توجه به عملکرد درخشان در لیگ هجدهم دعوت نشد تصریح کرد: احساس می کنم که باید به تیم ملی دعوت می شدم حداقل برای یک اردو. دیگر برای رسیدن به تیم ملی تلاش نمی کنم چون هر بار که این کار را انجام دادم دعوت نشدم. درست است که انتخاب بازیکنان برعهده کادرفنی است اما فکر می کنم حداقل باید یک اردو دعوت و بعد کنار گذاشته می شدم. من ۳، ۴ سال است در حال تلاش برای رسیدن به تیم ملی هستم ولی یک بار هم دعوت نشدم.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت