آسیاتل

بازدید: 63

فیلم فوق‌العاده ترسناک هالیوودی جمعه هفته آینده اکران می‌شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1421080
فیلم سینمایی ترسناک "هالووین" به کارگردانی "دیوید گوردون گرین" اکران بین المللی خود در سینما‌های هالیوود را از جمعه همین هفته آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی ترسناک "هالووین" به کارگردانی "دیوید گوردون گرین" اکران بین المللی خود در سینما های هالیوود را از جمعه همین هفته آغاز خواهد کرد.

سه فیلمنامه نویس نگارش این فیلم در ژانر وحشت را بر عهده داشته اند. "جف فردلی"، "دنی مک براید" و "دیوید گوردون گرین" نگارش این فیلمنامه را بر پایه رمان "شخصیت ها" اثر "جان کارپنتر" به نگارش در آورده اند.

فیلم فوق العاده ترسناک هالیوودی جمعه هفته آینده اکران می شود

جیمی لی کرتیس، ویرجینیا گاردنر، جودی گریر، نیک کسل، ویل پاتون و عمر درسی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم ترسناک هالووین به ایفای نقش پرداخته اند.

گورودن گرین به تازگی اکران فیلم سینمایی "قوی تر" را پشت سر گذاشته است. این فیلم روایت امید و تلاش برای زندگی است. قوی تر بر اساس داستانی واقعی و زندگی جان بوفمن ورزشکار انگلیسی از که پس از قطع پایش به علت یک حادثه همچنان به ورزش ادامه داده و به الگویی ورزشی مبدل می شود.

فیلم فوق العاده ترسناک هالیوودی جمعه هفته آینده اکران می شود

جیک گالینهال، تاتیانا مازلانی، میراندا ریچاردسون، کلنسی براون وپتی اونیل و کیت فیتزجرارد از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم روایت بمب گذاری در پیست تورنومنت دو و میدانی بوستون سال 2013 را روایت می کند. در این اثر برخی از گمانه زنی ها مبنی بر عاملان این قضیه بازگو می شود.
 
انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت