آسیاتل

بازدید: 44

جوان‌تر‌ها باید در لیگ ووشو توانایی‌های خود را نشان دهند/ میانگین سنی پارس جنوبی پایین آمده است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1420850
سرمربی تیم ووشوی پارس جنوبی گفت: با جدایی حمید قلی پور، امیر فضلی و فرود ظفری میانگین سنی پارس جنوبی نسبت به سال گذشته پایین آمده است.

حسین اوجاقی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص دو هفته نخست لیگ برتر ووشوی ایران اظهار داشت: با توجه به اینکه هفته اول و دوم رقابت ها را پشت سر گذاشتیم، به نظرم سطح فنی مسابقات خوب بود. لیگ ووشو دو بٌعد دارد، اول بحث مالی است که ووشوکاران برای تامین هزینه ها در لیگ حضور پیدا می کنند و مسئله دوم بحث فنی است.

وی افزود: باتجربه ها برای حفظ آمادگی در مسابقات شرکت می کنند، اما جوان هایی در لیگ هستند که باید از رویارویی با قهرمان های جهان و آسیا بهترین بهره را ببرند و توانایی فنی خود را نشان دهند چون یک مبارزه با قهرمان دنیا می تواند برابر با ۴۰ جلسه تمرین باشد.

سرمربی تیم پارس جنوبی در پاسخ به این سوال که آیا این تیم باز هم بدون رقیب قهرمان لیگ خواهد شد، تصریح کرد: پاس ناجا و دانشگاه آزاد همیشه جزو تیم های مدعی هستند و کار سختی مقابل آنها داریم، ضمن این که سایر تیم ها هم انگیزه زیادی دارند و چند چهره جوان خوب در لیگ دیدم که می توانند در آینده به ووشوی ایران کمک کنند.

اوجاقی با اشاره به این که میانگین سنی تیمش را نسبت به سال گذشته پایین آورده است، اظهار داشت: حمیدرضا قلی پور، فرود ظفری و امیر فضلی از پارس جنوبی جدا شدند و برای آنها در تیم جدیدشان آرزوی بهترین ها را دارم.

وی در واکنش به این که علت جدایی حمیدرضا قلی پور چه چیزی بوده است، گفت: او با سرپرست تیم ما صحبت کرد و دلایل جدایی خود را گفته بود. قلی پور در هر تیمی یک وزنه محسوب می شود و بدون تردید از بهترین سانداکاران است و حضورش باعث پیشرفت لیگ خواهد بود.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت