آسیاتل

بازدید: 25

محور موضوعات مطرح در موکب‌های بین المللی دانشجویان در مراسم اربعین

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1420836
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: موکب‌های بین المللی دانشجویان جهان اسلام از امسال در حاشیه مراسم اربعین شروع می‌شود. محور موکب‌های دانشجویان جهان اسلام وحدت و همگرایی و شعار آن حب الحسین یجمعنا است.

محور موضوعات مطرح در موکب های بین المللی دانشجویان در مراسم اربعین

محمد رضا نیک روش در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان درباره حوزه فعالیت موکب های بین الملی دانشجویان در مراسم اربعین امسال گفت: موکب های بین المللی دانشجویان جهان اسلام از امسال در حاشیه مراسم اربعین شروع می شود. محور موکب های دانشجویان جهان اسلام وحدت و همگرایی و شعار آن حب الحسین یجمعنا است. دانشجئویان ما در سراسر جهان ارتباط خوبی با یکدیگر دارند و مراسم اربعین زمینه ارتباطات قوی تری را فراهم کرده تا دانشجویان با یکدیگر در مسائل بین المللی مشارکت کنند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی افزود: در این موکب ها مباحث مختلفی مثل سخنرانی، مباحثات با حضور دانشجویان از کشور های مختلف مطرح می شود. دانشجویان با ظرفیت ترجمه به کار رفته شدند تا بتوانند ارتباطات میان فرهنگی را تسهیل کنند و همچنین در این موکب ها زمینه توسعه ارتباطات میان فرهنگی با رویکرد های علمی فراهم شده است. فاز یک این فرایند امسال اجرا می شود. بروشور ها کتاب ها و جروات برای اینکه تجربه حرکات های دانشجویی و حق طلب با دانشجویان سایر کشور های اسلامی به اشتراک گذاشته شوند تهیه شده است.

نیک روش اظهار داشت: محور اصلی این حرکت ها دانشجویان ایرانی هستند و تمام تلاش ما این است که خواسته امام مبنی بر اینکه بسیجیان هسته اصلی مقاوت را در سراسر جهان تشکیل دهند با برپایی این موکب ها در حشیه مراسم اربعین فراهم شود.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی بیان داشت: تمام مراحل اجرا و طراحی این موکب ها توسط دانشجویان خواهر و بردار به صورت کاملا داوطلبانه انجام شده است.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت