آسیاتل

بازدید: 36

ناجا به مدد حمایت مردم، پرچم دار مبارزه با مواد مخدر در دنیاست

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1420835
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا مردم را حامی اصلی نیروی انتظامی خاصه در امر مبارزه با مواد مخدر دانست و افزود: این حمایت‌ها ما را پرچم دار مبارزه با مواد مخدر در دنیا معرفی کرده.

ناجا به مدد حمایت مردم، پرچم دار مبارزه با مواد مخدر در دنیاست

سرتیپ دوم پاسدار محمدمسعود زاهدیان در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان حرفه ای گری و عملکرد تخصصی را از اصلی ترین راهبرد های نیروی انتظامی دانست و افزود: مراکز آموزشی نیروی انتظامی از اساتید برجسته بهره مند است و تکنولوژی مدرن در بخش آی تی و تجهیزات نظامی بکار گرفته شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی به سمت دانش محوری سوق یافته و کار ها بر اساس دانش دنبال می شود اضافه کرد
امروز از آزمایشگاه تخصصی مبارزه با مخدر و سگ های مواد یاب بهره می بریم و از علوم اجتماعی مرتبط با پیشگیری از اعتیاد استفاده می کنیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا افزود:امروز از توان پلیس آگاهی و هواناجا برای ماموریت ها استفاده می کنیم و شیوه نامه ی ما برای ارتباطات بین بخش تکامل یافته است.

سرتیپ دوم زاهدیان همچنین به ارتباط عمیق و دقیق ناجا با سایر کشور ها در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: در این حوزه از ظریفت های بین المللی برای افزایش توان تخصصی و دانشی خود بهره مند شده ایم.

وی در بخشی دیگر از سخنان اش در مصاحبه با رادیو گفت: وگو اظهار کرد: پشتوانه عمیقی میان ناجا و بدنه اجتماع وجود دارد و مردم همواره پشتوانه ماموریت های ما بودند؛ لذا برای اقدامات پیشگیرانه برنامه هایی متناسب با خانواده، محلات، مراکز آموزشی و محیط کاری تعریف کرده ایم.

سرتیپ دوم زاهدیان خاطرنشان کرد:مردم اخبار و اطلاعاتی بما می دهند و همواره یار و مدد کار ما، مردم عزیز کشورمان بوده اند و این حمایت ها ما را پرچم دار مبارزه با مواد مخدر در دنیا معرفی کرده.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در این راستا یادآور شد: سال گذشته ۸۱۰ تن کشفیات مواد مخدر داشتیم که ۷۱۳ تن از این میزان مربوط به نیروی انتظامی است که با پشتوانه مردم نتیجه بخش بوده.

سرتیپ دوم زاهدیان گفت: برنامه های پیشگیری و انتظامی خود را در نقاط پر خطر با حضور جوانان تقویت کرده ایم و کارشناسان ما در این مراکز اقدام به مشاوره و آموزش کرده؛ هچنین مسابقات فرهنگی و هنری را دنبال می کنند.

وی در مصاحبه با رادیو گفت: وگو خاطرنشان کرد: امروز جوانان در شبکه های اجتماعی حضوری پررنگ دارند و در این بخش در امر تولید محتوا برای آگاهی رسانی در راستای بلای اعتیاد و مواد مخدر و ایجاد ایمنی نسبی اقدامات خوبی صورت گرفته است.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت