آسیاتل

بازدید: 47

دیدار صالحی امیری با رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1420608
رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در روز پایانی حضور خود در بوینس آیرس با اولگاریو وازگزرانا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در روز پایانی حضور خود در بوینس آیرس با اولگاریو وازگزرانا دیدار و گفتگو کرد.

سیدرضا صالحی امیری در دیدار خود با رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های توسعه ای فدراسیون تیراندازی ایران، دکتر دادگر را یکی از مدیران فعال ورزش ایران معرفی کرد و گفت: دادگر همیشه از نگاه حمایتی شما برای من تعریف کرده که ضمن تقدیر و تشکر امیدوارم پشتیبانی فدراسیون جهانی از فدراسیون ایران که استعداد های فراوانی دارد بیشتر شود.

وی ادامه داد: فدراسیون ما در زمینه شناسایی چهره های مستعد و جوان برنامه ریزی و فعالیت های خوبی را آغاز کرده، اما متاسفانه به دلیل عدم تامین تجهیزات مناسب نمی توان برنامه ها را به درستی به نتیجه رساند. درخواست دارم در این زمینه ترتیبی اتخاذ نمایید تا بتوانیم از تجهیزات روز دنیا برای پرورش نسل بعدی تیراندازی استفاده کنیم.

صالحی امیری با اشاره به انتخابات پیش روی فدراسیون جهانی گفت: دادگر با اعتقاد به عملکرد مناسب شما در طول دوران مدیریتتان آماده است تا هماهنگ با سیستم فعلی به فردی رای دهد که برنامه های شما و اهداف فدراسیون فعلی را پیگیری نماید. انتظار داریم شما نیز از دکتر دادگر و مجموعه اش برای کسب کرسی های آسیایی و جهانی حمایت کنید.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در پایان ضمن دعوت از رئیس فدراسیون جهانی برای حضور در ایران برای بازدید از امکانات ورزشی کشورمان اظهار داشت: ما برای میزبانی از مسابقات مهم، کلاس های آموزشی منطقه ای و برپایی اردو هایی که شما در نظر بگیرید اعلام آمادگی می کنیم و متقابلا انتظار داریم شما هم از فدراسیون ما و برنامه های توسعه ای آنان برای گسترش این رشته در منطقه حمایت نمایید.

رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی با تقدیر و تشکر بایت برپایی این نشست از توجه صالحی امیری به رشته تیراندازی تقدیر کرد و گفت: حمایت ما از فدراسیو های ملی وظیفه است و مطمئنا در کشور هایی که کمیته های ملی المپیک اینطور علاقمند و پیگیر در کنار فدراسیونهایشان باشند نتایج بهتری را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: در زمینه تامین تجهیزات ورزشی در اولین فرصت با کمپانی های بزرگ و مورد تایید مکاتباتی برای بررسی راه های ارسال امکانات مورد نیاز ایران آغاز کرده و شما را نیز در جریان پیگیری ها قرار خواهم داد.

رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی در خصوص کسب کرسی های بین المللی نیز اظهار داشت: دادگر فعالیت های خوبی را آغاز کرده که گزارش های آنرا برای من ارسال می کند. همین فعالیت ها و حضور در رویداد ها و مجامع به وی کمک خواهد کرد تا بتواند به آرای لازم برای کسب کرسی های ارزشمند دست یابد. من نیز حتما از او و برنامه هایش حمایت می کنم.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت