آسیاتل

بازدید: 28

قتل دوست صمیمی بعد از مصرف مواد مخدر

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1420589
سلامت نیوز: چون مواد مخدر مصرف کرده بودم حالت عادی نداشتم و دوستم را هل دادم. این اعترافات پسر 17ساله ای است که بعد از مصرف مواد مخدر دوست نوجوانش را که لبه پنجره نشسته بود از طبقه ششم پایین انداخت و جانش را گرفت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از

سلامت نیوز:«چون مواد مخدر مصرف کرده بودم حالت عادی نداشتم و دوستم را هل دادم.» این اعترافات پسر 17ساله ای است که بعد از مصرف مواد مخدر دوست نوجوانش را که لبه پنجره نشسته بود از طبقه ششم پایین انداخت و جانش را گرفت.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از همشهری، نیمه شب 25مرداد ماه امسال صدای عجیبی خواب ساکنان بلوار امام حسین بندرعباس را آشفته کرد. چند نفری که از خانه هایشان بیرون آمده بودند جلوی یکی از ساختمان ها با پیکر بی جان جوانی 17ساله روبه رو شدند. او از ساکنان ساختمان بود و خانه شان در طبقه ششم قرار داشت. هرچند دقایقی بعد امدادگران اورژانس خود را به محل حادثه رساندند و پسر نوجوان به بیمارستان منتقل شد اما او جانش را از دست داده بود.


در شرایطی که علت این سقوط مرگبار معلوم نشده و مرگ پسر نوجوان مشکوک بود به دستور محسن مینا، بازپرس جنایی بندرعباس تحقیقات برای روشن شدن علت این سقوط مرگبار آغاز شد. شواهد نشان می داد شب حادثه فقط متوفی و یکی از دوستان صمیمی اش در خانه حضور داشته اند. بنابر این ممکن بود دوست متوفی از علت سقوط با خبر و در آن نقش داشته باشد به همین دلیل کارآگاهان به تحقیق از وی پرداختند. او گفت: آن شب به خانه دوستم رفته بودم تا تنها نباشد. بعد از اینکه شام خوردیم من خوابیدم و از دوستم خبری نداشتم تا اینکه چند ساعت بعد وقتی بیدار شدم فهمیدم در خانه نیست و از طریق همسایه ها متوجه شدم که او از پنجره بیرون افتاده و فوت شده است. من نمی دانم که او چطور سقوط کرده است.


پسر نوجوان قصد داشت وانمود کند که مرگ دوستش حادثه بوده یا اینکه او دست به خودکشی زده است. با وجود این در ادامه کارآگاهان به شواهدی دست یافتند که نشان می داد این سقوط مرگبار حادثه نبوده است. دوربین های مداربسته محوطه مجتمع مسکونی لحظه سقوط را ثبت کرده بودند. از سویی سرایدار بعد از وقوع حادثه دیده بود که چراغ آپارتمان که تا آن زمان روشن بوده خاموش شده است. این یعنی دوست متوفی تا هنگام سقوط بیدار بوده و تلاش می کند رازی را مخفی کند.


در این شرایط بود که متهم بازداشت شد و تحت بازجویی های فنی قرار گرفت. هرچند او اصرار می کرد که بی گناه است اما زمانی که در برابر بازپرس مینا قرار گرفت در اعترافاتی هولناک گفت که همراه دوستش مواد مخدر ال اس دی مصرف کرده و او را از طبقه ششم پایین انداخته است.
متهم در اعترافاتش گفت: آن شب من و دوستم در خانه ال اس دی مصرف کردیم. بعد از آن حال هر دو نفرمان بد شد. درست یادم نیست به خاطر چه موضوعی اما با یکدیگر درگیر شدیم و او که جثه بزرگ تری داشت من را کتک زد. چند ساعت گذشت و من به اتاق دیگری رفته بودم تا اینکه وقتی سراغش رفتم دیدم او لبه پنجره نشسته است. ناخودآگاه یاد کتک هایی افتادم که چند ساعت قبل خورده بودم. به طرف پنجره دویدم و ناگهان او را هل دادم و پایین انداختم. باور کنید آن زمان حالت عادی نداشتم و نمی دانم چرا چنین کاری کردم.


به دنبال اعترافات متهم او روز سه شنبه به محل وقوع جنایت منتقل شد. پسر نوجوان درحالی که دستبند به دست داشت در حضور بازپرس جنایی و کارآگاهان پلیس آنچه را که در شب حادثه رخ داده بود جزء به جزء بازگو کرد. او گفت: آن شب مقدار زیادی مواد مصرف کرده بودم. با اینکه قبلا هم چندین بار مواد مخدر مصرف کرده بودم اما نمی دانم آن شب چطور شد که از خود بیخود شدم و دوستم را از طبقه ششم پایین انداختم. براساس این گزارش متهم در بازداشت به سر می برد و تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت