آسیاتل

بازدید: 41

صعود فیلم ماموریت غیرممکن به رتبه پنجم باکس آفیس جهان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1420340
این فیلم که هم اکنون با فروشی معادل ۷۹۰ میلیون دلار در رتبه پنجم جهان بالاتر از آثاری همچون ددپول ۲، بازیکن شماره یک آماده و مرد مورچه‌ای و زنبورک ایستاده است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نسخه ششم فیلم سینمایی "ماموریت غیر ممکن" آخرین فیلم "تام کروز" در ادامه روند صعودی فروش خود در گیشه جهانی در آستانه گذر از مرز 800 میلیون دلار فروش قرار گرفت.

این فیلم که هم اکنون با فروشی معادل ۷۹۰ میلیون دلار در رتبه پنجم جهان بالاتر از آثاری همچون ددپول ۲، بازیکن شماره یک آماده و مرد مورچه ای و زنبورک ایستاده است.

ماموریت غیرممکن ۶ نهمین فیلم پرفروش ۲۰۱۸/بازگشت رویایی تام کروز

فیلم سینمایی "ماموریت غیر ممکن ۶" با نام فرعی "سقوط" و با بازی "تام کروز" در چهارمین هفته از اکران بین المللی خود در سینما های امریکای شمالی با فروشی معادل 10 میلیون دلار پنجم شد.

در خلاصه داستان رسمی این فیلم سینمایی آمده است که در "ماموریت غیرممکن – سقوط" با ﺍﯾﺘﻦ ﻫﺎﻧﺖ با بازی تام کروز و تیم IMF وی شامل ﺍلک ﺑﺎﻟﺪﻭﯾﻦ، سیمون پگ و ﻭﯾﻨﮓ ﺭﯾﻤﺰ همراه می شویم که در کنار چند متحد آشنا همچون ربکا ﻓﺮﮔﻮﺳﻦ و ﻣﯿﺸﻞ ﻣﻮﻧﺎﻫﻦ بعد از اشتباه پیش رفتن یک ماموریت، وارد یک جدال با زمان می شوند.

ماموریت غیرممکن ۶ نهمین فیلم پرفروش ۲۰۱۸/بازگشت رویایی تام کروز

"تام کروز" که این سال ها روز های خوبی را در گیشه هالیوود تجربه نکرده با بازی در نسخه ششم فیلم ماموریت غیرممکن به دنبال بازگشت موفقیت آمیز به سینما است.

مأموریت: غیرممکن - فال اوت، در مجموع ششمین فیلم از مجموعه فیلم های ماموریت غیرممکن به شمار می رود. بعد از فیلم ملت سرکش، این دومین فیلم از مجموعه است که کریستوفر مک کوری آن را کارگردانی کرده که او را تبدیل به نخستین کسی می کند که دو فیلم از این مجموعه را ساخته است.

فیلم تام کروز هفتمین اثر پرفروش جهان شد/ماموریت غیر ممکن در آستانه فروش ۷۰۰ میلیون دلاری//////////////////////دوشنبه

علاوه بر تام کروز، ربکا فرگوسن، وینگ ریمز، سایمون پگ، میشل موناهن، و الک بالدوین، همگی نقش های خود در فیلم های قبلی را در اینجا نیز تکرار کرده اند و هنری کویل، ونسا کربی و آنجلا باست به عنوان بازیگران جدید در این فیلم به آن ها اضافه شده اند.

در فیلم، ایتن هانت و گروهش باید کامیونی را که حاوی پلوتونیم بوده و به سرقت رفته است را پیدا کنند در حالی که یک مأمور مرموز سی آی اِی به نام آگوست والکر فعالیت آن ها را زیر نظر دارد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت