آسیاتل

بازدید: 58

اینکه تورم 200 درصدی را حدود ۱۱ درصد اعلام کنیم، دزدی از مردم است

منبع : انتخاب کد خبر: 1401604
عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: همکاران دانشگاهی ما به استناد به آمار و اطلاعات تورم را بالای 200 درصد اعلام می‌کنند حال با این دروغی که می‌گویند آمار تورم حدود یازده درصد است در حق مردم اجحاف می شود و دزدی از مردم است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

احمد چلداوی عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت در گفت وگو با فارس با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم و آمار ارائه شده از تورم گفت: اخیرا آمار تورم یازده و نه دهم درصد اعلام شد که اعلام این عدد برای تورم واقعا جای تعجب دارد.

وی ادامه داد: دوستان و همکاران دانشگاهی ما به استناد به آمار و اطلاعات تورم را بالای 200 درصد اعلام می کنند. دو ما دیگر قرار است برای حقوق مردم برنامه ریزی کنند که با این دروغی که در مورد آمار گفته شده در حق مردم اجحاف می شود، و یکی خیانت و دزدی از حق مردم است.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: یک نهاد بی طرف باید بیاید بنشیند و قضاوت کند، متاسفانه صدای مجلس هم که در نمی آید، دولت هم که از خدا می خواهد چنین آماری اعلام شود.

چلداوی تاکید کرد: شما یکی را پیدا کنید که احساسش از تورم با آمار اعلام شده هم خوانی داشته باشد! کدام یک از مردم می پذیرند که تورم حدود یازده درصد باشد؟

وی گفت: باید این مطالبه ایجاد شود که نرخ واقعی تورم را اعلام کنند، اعلام آمار غیرواقعی موجب می شود در تصمیم گیری ها دچار مشکل شویم.


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا