آسیاتل

بازدید: 44

دعوت سوریه از شرکت های ایرانی برای سرمایه‌گذاری

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1401375
پول‌نیوز - عماد خمیس نخست وزیر سوریه ، شرکت های ایرانی را به سرمایه گذاری در کشورش فراخواند و گفت ، ایران از توان و تجربه بالایی در زمینه های مختلف اقتصادی از جمله در حوزه های صنعتی و عمرانی برخوردار است.

به گزارش ایرنا، خمیس سه شنبه شب در دیدار با حسن دانایی فر دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه و هیات همراه در دمشق اظهار کرد که کشورش روابط سیاسی عمیق و ریشه داری با ایران دارد که باید روابط اقتصادی نیز روز به روز ارتقاء پیدا کند.

وی گفت: ایران و سوریه در دور جدید تاکید زیادی بر گسترش فعالیت های اقتصادی دارند که هم اینک شاهد توسعه این روابط هستیم.

دانایی فر نیز گفت: ایران و سوریه در دور جدید تاکید فراوانی بر همکاری های اقتصادی دارند و این مسیر را با قوت ادامه می دهند.

وی گفت که راه های افزایش همکاری های اقتصادی میان ایران و سوریه در این سفر به ویژه در بخش خصوصی بررسی شده و به زودی عملیاتی می شود.

دو طرف در جریان این دیدار چشم اندازهای ارتقاء و توسعه مراودات اقتصادی و فعال سازی طرح های سرمایه گذاری بین تاجران ایران و سوریه و اتخاذ تدابیر لازم برای افزایش سطح مبادلات تجاری را بررسی کردند.

حسن دانایی فر روز گذشته نیز با تجار و بازرگانان سوریه در اتاق بازرگانی دمشق دیدار و بر توسعه روابط اقتصای با کشورهای همسایه به ویژه سوریه تاکید کرد.

اعضای اتاق بازرگانی دمشق نیز راه های افزایش سطح روابط اقتصادی و تجاری را در این نشست بررسی کردند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت